WP
Gwiazdy

Dziewczyna, która pomogła Meghan Markle w przygotowaniach do ślubu, rzuciła pracę

W pałacu Kensington niespodziewane przetasowanie personelu. O ile "osobistą asystentkę" można w ogóle określić tym mianem. Związane z brytyjską rodziną królewską źródło podaje, że dziewczyna, która była prawą ręką księżnej w trakcie gorącego okresu przedślubnego, zrezygnowała z posady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Życie amerykańskiej aktorki, która została w maju Księżną Sussex, zmieniło się właściwie z dnia na dzień. Zaufani współpracownicy są w takich sytuacjach nie do przecenienia.
Życie amerykańskiej aktorki, która została w maju Księżną Sussex, zmieniło się właściwie z dnia na dzień. Zaufani współpracownicy są w takich sytuacjach nie do przecenienia. (Youtube.com)
WP

Asystentka podobno sprawdzała się świetnie. Miała być odpowiedzialna m.in. za rozwiązywanie konfliktu z ojcem Meghan, Thomasem Markle, który odmówił przybycia na królewski ślub kilka dni przed ceremonią.

Zaledwie pół roku po ślubie, dziewczyna, której personaliów nie ujawniono, ale brytyjskie media zdążyły ochrzcić ją imieniem "Melissa", postanowiła odejść. Była najbliższą ze współpracownic Meghan Markle, która spodziewa się właśnie pierwszego dziecka. Powody rezygnacji osobistej asystentki księżnej są nieznane.

Pałac Kensington do którego brytyjskie media wysłały zapytania w tej sprawie, odmówił komentarza. Jednak jeśli z angielskim u was nieźle, a o Meghan wiecie więcej niż o własnej kuzynce, nie zaszkodzi aplikować.

WP

Źródło: Cosmopolitan.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP