GwiazdyEdyta Pazura o małżeństwie: obcujemy ze sobą 24 godziny na dobę, to jest trudne

Edyta Pazura o małżeństwie: obcujemy ze sobą 24 godziny na dobę, to jest trudne

04.05.2016 11:24, aktual.: 04.05.2016 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W miniony weekend para świętowała 7. rocznicę ślubu.

Edyta Zając jeszcze dziewięć lat temu była nikomu nie znaną studentką. Zaistniała w show-biznesie w 2007 roku, gdy związała się z Cezarym Pazurą. Miała wówczas 19 lat. Dwa lata później para wzięła ślub. Była wówczas w ósmym miesiącu ciąży. Związek znanego aktora ze znacznie młodszą studentką wzbudził duże kontrowersje. Para musiała się zmierzyć z falą krytyki. Zarzucono jej, że związek z popularnym aktorem ma pomóc otworzyć jej drzwi do kariery.

W miniony weekend para świętowała 7. rocznicę ślubu. Po dziewięciu latach Edyta Pazura uważa, że miłość, jaka połączyła ją z mężem, pomogła im przetrwać trudne początki ich związku.

- Mogliśmy faktycznie po roku, dwóch zrezygnować i mogło nas tak to wszystko przytłoczyć, że moglibyśmy sobie podziękować, powiedzieć: wiesz co, nie jest to warte tego naszego stresu związanego z tym, że tak nas atakują - mówi Pazura.

Parę łączy nie tylko życie prywatne, lecz także zawodowe. Edyta Pazura pracuje bowiem jako menadżerka Cezarego.

- Oprócz tego, że mieszkamy i wychowujemy dzieci razem, to jeszcze pracujemy, co jest trudne, bo obcujemy ze sobą 24 godziny na dobę i uzupełniamy się, godzimy te tematy, co nie jest łatwe - mówi Edyta Pazura.

Edyta Pazura to trzecia żona słynnego aktora. Pierwsze małżeństwo Pazura zawarł w 1989 roku. Po raz drugi aktor ożenił się w 1995 roku z Weroniką Marczuk. Związek ten przetrwał do 2007 roku.

Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także