Blisko ludziEdyta Pazura o swoim stylu. "Chętniej zamieniam prezencję na wygodę"

Edyta Pazura o swoim stylu. "Chętniej zamieniam prezencję na wygodę"

Edyta Pazura o swoim stylu. "Chętniej zamieniam prezencję na wygodę"
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska
23.03.2020 08:27, aktualizacja: 23.03.2020 19:00

Edyta Pazura ostatnie dni spędza w domowym zaciszu. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć, jak mija okres kwarantanny w jej domu – zabawy z dziećmi, porządki w dokumentach, czas na przemyślenia. Gwiazda postanowiła się podzielić z fanami spostrzeżeniem na temat swojego stylu.

Edyta Pazura zawsze wygląda nienagannie – strój dobiera odpowiednio do sytuacji. I tak na branżowych imprezach możną ją zobaczyć w pełni wystylizowaną, w projektach najlepszych domów mody. A z drugiej strony – na co dzień nosi się raczej na luzie, ale zawsze wygląda stylowo.

Edyta Pazura o swoim stylu

Teraz Pazura przyznała, że z upływem lat chętniej zmienia prezencję na wygodę. Post z takim stwierdzeniem podpisała: "Mama zawsze powtarzała: "noś długie kurtki, żeby ci nie podwiewało” i miała rację". Na zdjęciu zamieszczonym na instagramowym profilu, Edyta Pazura, ubrana jest w ciepłą puchówkę w oryginalnym kolorze – electric blue. Luźny płaszcz, w całości lakierowany, to doskonały wybór na aktywny weekend z dziećmi. Do tego gwiazda dobrała czapkę w stonowanym kolorze. Całość prezentuje się nieszablonowo.

Z opinią Edyty Pazury na temat stylu ubierania się zgodziła się jedna z obserwatorek jej profilu. "Mamy to ekspertki od wszystkiego" – napisała. My się z tym całkowicie zgadzamy!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl