Trwa ładowanie...
damv757

Ekologiczne i piękne - tymi mebelkami dla lalek pobawisz się sama!

Wspomnienia z dzieciństwa i doskonała zabawa. Do tego aspekt edukacyjny i stymulujący rozwój wyobraźni u dzieci. Mebelki dla lalek to pomysł na prezent z każdej okazji i... wspomnień czar. I to w optymalnej cenie, a także w wariancie, który rozwinie twoje dziecko! Nasz wybór to te drewniane i ekologiczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Najpiękniejsze mebelki dla lalek rozwijają i bawią
Najpiękniejsze mebelki dla lalek rozwijają i bawią (Materiały prasowe)
damv757

Duży zestaw mebelków dla lalek

Zestaw mebelków dla lalek to spełnienie małych, dziecięcych marzeń, podobnie jak ładne ubranka i domki. Jednym z częstych marzeń dzieci jest piętrowe łóżko - maluch oczywiście chce spać na górze. Co jednak, jeśli jest jedynakiem, a zakup takiego łóżka nie jest uzasadniony? Można zainwestować w antresolę z biurkiem na niższym poziomie lub sprezentować dziecku mały zestaw mebelków z piętrowym łóżkiem.

Ekologiczne mebelki dla lalek

Najpopularniejsze w kategorii akcesoriów dla lalek są obecnie mebelki drewniane. Choć są droższe i musimy staranniej sprawdzać standard wykończenia takich mebelków - muszą być wykonane perfekcyjnie. Są klimatyczne, stylowe, lepiej przemyślane i bardziej kojarzą nam się z dzieciństwem.

Ponadto ładny zestaw drewnianych mebelków dla lalek to zabawka w stylu retro, którą chętnie zaproponujemy naszym dzieciom jako alternatywę dla plastikowej tandety.

Czy domek dla lalek to zabawka tylko dla dziewcząt?

Stereotypowo uważa się, że tak, ale nic bardziej mylnego. W naszym zestawieniu najlepszych i inspirujących mebelków szczególne miejsce zajmują zabawki rozwijające manualnie i kreatywnie. Drewniana willa z mebelkami do składania i malowania to zabawka uniwersalna. A dla małej, artystycznej duszy – idealna. Atutem takiej zabawki kreatywnej jest też dość uniwersalne przeznaczenie – nie jest dobra dla bardzo małych dzieci, ale wiele starszych odnajdzie się w długich, zimowych godzinach starannego składania, malowania i dekorowania drewnianych elementów. To dobra inwestycja.

Najlepsza zabawa świata – małe mebelki i domki do samodzielnego złożenia

Wiele zestawów małych mebelków daje możliwość manualnego rozwoju. Dające się dobrze uchwycić śrubki i dopasowane elementy, które łączymy w prosty sposób, zajmą dziecko na dłużej. Taką zabawką po złożeniu można się bawić do woli w dom i rodzinę, a kiedy np. dziecko będzie starsze – wystarczającą rozrywką będzie samo składanie i rozkładanie.

Jeśli powyższe zestawy są według was za mało rozbudowane, polecamy zwrócić uwagę na te większe, z kuchennymi akcesoriami i pomysłowymi wzorami. Najczęściej zestaw mebelków dla lalek kupujemy pod kątem typowego pomieszczenia, jak na przykład kuchnia, sypialnia, salon, łazienka. To zachęca do skompletowania wyposażenia całego domku dla lalek, ale nie musi być to koniecznością.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

damv757

Podziel się opinią

Share
damv757
damv757