Trwa ładowanie...
d2jt83o

Pamiętasz, jak się nim bawiłaś? Idealny domek dla lalek za 100 zł

Jednym z największych marzeń małej dziewczynki jest domek dla lalek. Miniaturowy świat małych mebelków, garnków i akcesoriów do pielęgnacji urody. Najpiękniejsze domki dla lalek mają wysoką cenę. Jeśli nie chcemy plastikowej tandety, warto zwrócić uwagę na szczegóły wykończenia każdego zestawu. Dla was mamy kilka zestawów domków dla lalek w cenie do ok.100 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękny domek dla lalek to niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa
Piękny domek dla lalek to niezapomniane wspomnienia z dzieciństwa (Shutterstock.com)
d2jt83o

Najfajniejsze domki dla lalek – ile kosztują?

Cena domku dla lalek jest zależna od kilku czynników. Jeśli szukamy domku dla małych laleczek, którymi swobodnie bawi się mała dziewczynka, będziemy mieć do wyboru znacznie więcej możliwości, niż chcąc kupić domek dla lalki Barbie. To wynika z rozmiaru tych lalek, a także ceny markowych akcesoriów.

Przy wyborze najlepszego domku dla lalek ważne jest też, ile mebelków i akcesoriów znajdziemy w środku. Te najpiękniejsze domki dla lalek z drewna ze staranie wykonanymi miniaturkami stylowych mebli mogą przekroczyć cały świąteczny budżet! Jednak wykonane z dobrej jakości plastiku, ładne i ciekawie ozdobione domki z mebelkami dla lalek także spełnią oczekiwania dzieci i rodziców.

Wyjątkowy domek dla lalek

Kolejny z najfajniejszych domków dla lalek, jakie znaleźliśmy w dobrej cenie, to piętrowy domek z drewna z zestawem mebli. Ten domek wpisuje się w nurt popularnych, ekologicznych zabawek. Tego rodzaju domki znacznie lepiej rozwijają wyobraźnię od przesadzonych i jaskrawych domków w różowych kolorach. Nasz hit. Tym domkiem same chętnie byśmy się pobawiły.

Jaki domek najlepiej wybrać?

W kolorowym natłoku zabawek liczą się też pomysły projektanta. Według nas na wyjątkowe miejsce w zestawieniu pomysłowych domków dla lalek do 100 zł muszą znaleźć się między innymi domki, które skutecznie przypominają te prawdziwe. Naszą uwagę zwrócił domek o realistycznym dizajnie, gdzie możemy zapalić światło. Jego wystrój w niczym nie przypomina cukierkoworóżowych domków Barbie. Jest stylowy i bardzo gustowny.

Dobry domek dla lalek, który łatwo przeniesiesz

Jedną z wad domków dla lalek są ich liczne akcesoria oraz kłopotliwa konieczność sprzątania mebelków, talerzyków i innych drobiazgów, które bardzo łatwo się gubią. Jednym ze sposobów na to, aby nie było z tym problemu, są składane domki w formie walizki lub otwierane z dwóch połówek. Jeden z nich znaleźliśmy w dobrej cenie — to model z popularną Maszą z lubianej przez dzieci bajki "Masza i Niedźwiedź".

d2jt83o

Podziel się opinią

Share

d2jt83o

d2jt83o