ycipk-4kzd6v

Eleni nie zapomniała o zmarłej córce. "Przychodzę, siadam i jestem blisko niej"

25 lat temu piosenkarka Eleni straciła jedyną córkę. 17-letnia wówczas Afrodyta zginęła z rąk chłopaka. Wywiózł ją do lasu i zastrzelił. Gwiazda często zagląda do pokoju córki, by poczuć jej obecność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eleni 25 lat temu straciła córkę
Eleni 25 lat temu straciła córkę (ONS.pl)
ycipk-4kzd6v

Śmierć dziecka to niewyobrażalny koszmar dla rodzica. Zwłaszcza, gdy odchodzi ono w tragicznych okolicznościach. O córce Eleni, Afrodycie, ćwierć wieku temu mówiła cała Polska. 17-latkę zabił jej ówczesny partner Piotr G., z którym nie chciała już być. Dostał wyrok 25 lat więzienia, na wolność wyszedł jednak wcześniej. Dziś pod zmienionym nazwiskiem mieszka w Berlinie.

Eleni – córka

Eleni wybaczyła mordercy tylko dzięki głębokiej wierze. – Gdybym nie wybaczyła, nie żyłabym – mówiła w jednym z wywiadów. Nigdy jednak nie zapomniała o ukochanym dziecku. Z tęsknotą za córką próbuje sobie poradzić spędzając czas w jej pokoju. Często tam zagląda – od 25 lat niczego w nim nie zmieniła. Wszystko jest takie, jakie Afrodyta zostawiła.

ycipk-4kzd6v

– Przychodzę, siadam i jestem blisko niej. Jest obecna w moim życiu bardzo mocno – mówi magazynowi "Kobieta i Życie" piosenkarka. W domu Eleni ciągle pali się świeczka. – Jak zgaśnie, zapalam kolejną – zdradza. O utracie córki mówi zaś tak: – To doświadczenie pozwoliło mi jeszcze bardziej dotknąć wielkiej Bożej miłości i poczuć, że nie jestem sama, że Stwórca jest razem ze mną.

Zobacz także: Aneta Kręglicka zdradza sekrety swojej szafy. Te kilka rzeczy musi w niej mieć

ycipk-4kzd6v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kzd6v

ycipk-4kzd6v
ycipk-4kzd6v