GwiazdyEthan Hawke nie wierzy w monogamię

Ethan Hawke nie wierzy w monogamię

Ethan Hawke nie wierzy w monogamię
Źródło zdjęć: © AFP

02.12.2013 19:10, aktual.: 02.12.2013 21:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ethan Hawke oświadczył, że ludzie mają dość "dziecinne" podejście do monogamii.

Ethan Hawke oświadczył, że ludzie mają dość "dziecinne" podejście do monogamii. Aktor, który od pięciu lat żyje w związku ze swoją drugą żoną Ryan Shawhughes, przyznał, że nie wierzy w monogamię. W praktyce wiarę tę ujawnił zdradzając Umę Thurman, co ostatecznie pociągnęło za sobą rozwód gwiazdorskiej pary.
- Mój związek z obecną żoną jest oparty na namiętności i jestem mu całkowicie oddany - zapewnia 43-letni Ethan Hawke.

- Ale zarówno ona, jak i ja nie wiemy co przyniesie przyszłość. Wierność seksualna nie może być wszystkim na czym związek się opiera. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, to pozwalasz mu się rozwijać i nie definiujesz tego procesu.

- Ludzie mają takie dziecinne podejście do monogamii - dodaje aktor. - "Zdradził, więc jest zły, zdradziła, więc jest zła." Ten pogląd jest w opozycji do natury naszego gatunku, który nie jest monogamiczny - wyjaśnia Hawke. - Twierdzenie, że twój świat się zawalił, bo twój kochanek nie był ci wierny, można porównać do załamania z powodu osiwienia. Ludzie są seksualnymi istotami - konkluduje gwiazdor.

Aktor ma dwie córki z obecną żoną, 5-letnią Clementine oraz 3-letnią Indianę. Poza tym wychowuje dwójkę innych dzieci z małżeństwa z Thurman, 15-letnią Mayę i 11-letniego Levona.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także