Blisko ludziEwa Bem powraca do życia publicznego. Niewielu wie, czym zajmuje się jej druga córka Gabriela Sibilska

Ewa Bem powraca do życia publicznego. Niewielu wie, czym zajmuje się jej druga córka Gabriela Sibilska

Ewa Bem o powrocie na scenę
Ewa Bem o powrocie na scenę
Źródło zdjęć: © East News
25.05.2020 15:24

Ewa Bem udzieliła pierwszego wywiadu po tragicznej śmierci swojej najstarszej córki. Mówiła o tym, czy wróci jeszcze kiedyś na scenę. Piosenkarka ma jeszcze jedno dziecko - Gabriele. Dziewczyna wyjechała za granice i tam spełnia się artystycznie.

Piosenkarka Ewa Bem po tragedii, jaką ją spotkała, zdecydowała się przerwać karierę muzyczną i zniknąć z życia publicznego.

Ewa Bem udzieliła pierwszego wywiadu po przewie

Niedawno udzieliła pierwszego wywiadu po długiej przerwie. W audycji radiowej Jerzego Szczerbakowa dla Radio Jazz FM opowiedziała o tragedii i swojej przyszłości muzycznej.– Odczuwam potrzebę kontaktu. Nie braw, wyjazdów, których nienawidzę. Ale czuję potrzebę pobycia na scenie, zaśpiewania czegoś, słuchania muzyków, tego połączenia ludzi. Czegoś takiego nigdzie indziej się nie doświadczy – zdradziła w wywiadzie.

Przyznała również, że pojawiają się myśli, by wrócić na scenę. – Dziś tym wszystkim, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam, mogę powiedzieć, że jakieś światełko, w jakimś tunelu leciutko się zapaliło – wspomniała.

Kim jest córka Ewy Bem?

Gabriela Sibilska jest młodszą córką artystki. Dziewczyna ma 25 lat i mieszka na co dzień w Nowym Jorku. Ukończyła również studia z animacji na prestiżowej londyńskiej uczelni. Artystka swoją pracą dyplomową chciała uczcić pamięć o swojej zmarłej przyrodniej siostrze. Jej film "Queen of forest" ("Królowa lasu) otrzymał nagrodę London Student Awards za scenariusz.

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052749,klip.html true #adv=1# ))

Źródło artykułu:WP Kobieta