Trwa ładowanie...

Ewa Bem wraca do życia. Wstawiła wymowne zdjęcie

Ewa Bem wtula się w stojącego obok męża Ryszarda Sibilskiego i szeroko się uśmiecha. Takie zdjęcie można oglądać na facebookowym profilu gwiazdy. Jej znajomi są szczęśliwi, widząc ją taką.

Share
Ewa Bem wraca do życia. Wstawiła wymowne zdjęcie
Źródło: Forum
dhsfr8w

Rok temu Ewa Bem przeżyła niewyobrażalną tragedię – jej starsza córka Pamela zmarła po długiej walce z rakiem mózgu. Miała 39 lat, zostawiła zrozpaczonego męża i dwójkę małych dzieci. Jej matka zawiesiła karierę, by poświęcić im jak najwięcej uwagi. Bem nie wyobrażała sobie powrotu, ale dzięki wsparciu bliskich, a zwłaszcza drugiej córki Gabrysi, odzyskuje radość życia i chęć do śpiewania.

Na Facebooku pojawiła się nowa fotografia gwiazdy. Zastąpiła nią czarną, żałobną wstążkę, którą miesiącami oglądali jej znajomi. Widząc radosną piosenkarkę, wyraźnie czują ulgę. "Wspaniale was takich widzieć", "Jak miło Cię widzieć uśmiechniętą Ewuniu", "Niech ta promienność was nie opuszcza" – czytamy w komentarzach. Czy to zdjęcie oznacza też, że Bem wraca na scenę? – Na razie nie podjęliśmy rozmów na temat występów Ewy – mówi "Dobremu Tygodniowi" jej menadżer, Andrzej Łukasik. Ale prawdopodobieństwo tego jest naprawdę duże.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dhsfr8w

Podziel się opinią

Share
dhsfr8w
dhsfr8w