Trwa ładowanie...

Fanka poprawiła Agnieszkę Włodarczyk. Powodem błędu "baby brain"

Publikując relację na Instagramie Agnieszka Włodarczyk popełniła błąd językowy. Obserwatorka w miły sposób zwróciła jej uwagę, a aktorka odpowiedziała równie sympatycznym i zdystansowanym gestem.

Agnieszka Włodarczyk zaliczyła wpadkęAgnieszka Włodarczyk zaliczyła wpadkęŹródło: East News
d3olch0
d3olch0

- Polecam szweckie wakacje, oglądajcie koniecznie. Prawie jak byśmy byli tam z nimi - napisała Agnieszka Włodarczyk na Instagramie, udostępniając post koleżanki Małgorzaty Rozenek-Majdan, która razem z rodziną wybrała się na wczasy do Szwecji.

Dystans do siebie

Aktorka podzieliła się z obserwatorami wiadomością prywatną od jednej z dziewczyn. Opublikowała ją razem z odpowiedzią, w której w swobodny sposób podeszła do wykonanego błędu. - Pani Agnieszko, z całym szacunkiem, ale powinno być “szwedzkie wakacje”. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia! - brzmiała wiadomość obserwatorki.

d3olch0

Chwilę później odpowiedziała: "nie dość, że człowiek zapomina normalne buty założyć to jeszcze ma braki w ortografi. Dzięki!" - napisała, po czym dodała: "a nawet ortografii".

Instagram @agnieszkawlodarczykofficial Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Instagram @agnieszkawlodarczykofficial Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
d3olch0

Czym jest baby brain?

Cała sytuacja miała pozytywny wydźwięk. Na następnych relacjach Agnieszka Włodarczyk udostępniła kolejną wiadomość od innej obserwatorki, która wytłumaczyła, że powodem takich błędów jest ciążowy "baby brain". - Mogę na pocieszenie dodać, że ja przy bliźniaczej ciąży miałam to razy dwa - wyznała kobieta.

Instagram @agnieszkawlodarczykofficial Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Źródło: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial, fot: Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Jak się okazuje, "baby brain" jest syndromem, który dotyka większość kobiet w ciąży. Polega na nagłym zapominaniu zasad ortografii i pojedynczych wyrazów, ale także kluczy z domu, PIN-u do karty, czy własnego numeru telefonu. Choć nie jest potwierdzony naukowo, jego efekty spotykane są przez lekarzy coraz częściej.

Ida Nowakowska wspomina chwile zaraz po porodzie: "Zakochałam się w moim mężu BARDZIEJ"

d3olch0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3olch0