Blisko ludziIda Nowakowska i Jack Herndon podjęli ważną decyzję w sprawie syna. Para mocno wybiega w przyszłość

Ida Nowakowska i Jack Herndon podjęli ważną decyzję w sprawie syna. Para mocno wybiega w przyszłość

Ida Nowakowska z mężem
Ida Nowakowska z mężem
Źródło zdjęć: © AKPA

06.07.2021 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska dwa miesiące temu urodziła pierwsze dziecko. Nie zdradziła imienia chłopca, ma je podać po chrzcinach. Wyznała natomiast, że już mówi do swojej pociechy w dwóch językach.

Mąż Idy Nowakowskiej jest Amerykaninem. Jack Herndon wywodzi się z republikańskiej rodziny oraz studiuje i zajmuje się dyplomacją. Nic dziwnego, że rodzice chcą, aby ich latorośl władała obydwoma językami. Prezenterka już teraz uczy dziecko zarówno języka polskiego, jak i angielskiego. - Jak jestem z mężem, mówię do małego po angielsku. A gdy jestem sama lub z moją mamą, mówimy do niego po polsku. Na pewno chcemy z Jackiem, żeby nasz syn władał biegle i polskim, i angielskim, bo tak wygląda nasze życie – wyznała w wywiadzie dla "Faktu".

Ogłoszą imię dziecka dopiero po chrzcinach

Ida Nowakowska jest znaną polską tancerką, prezenterką, a także aktorką. Swojego męża poznała na studiach w Stanach Zjednoczonych. Para już teraz myśli o wyborze szkoły językowej dla swojej pociechy. Chcą także, aby ich syn poznał dokładnie dwie kultury.

Póki co, małżeństwo nie zdradziło imienia dziecka. Mają je ogłosić po chrzcinach. Gwiazda TVP zdradziła jedynie w rozmowie z Jastrząb Post, że będzie ono polsko-zagraniczne. W innej rozmowie zażartowała, że oprócz oczywistych języków, takich jak polski i angielski, być może nauczą syna chińskiego. Jego tata biegle nim włada. Para zatem już teraz intensywnie myśli o przyszłości dla jedynaka.

Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się na studiach

Ida Nowakowska i Jack Herndon pobrali się w 2015 r. w Warszawie. Choć Herndon związał się z medialną kobietą, sam unika blasku fleszy. - Bardzo kocham swojego męża i lubię o nim mówić. Jest to ważna część mojego życia (...) Jednocześnie on nie do końca lubi się pokazywać publicznie. To nie jest tak, że próbujemy się ukrywać. On lubi czasami ze mną wyjść i to, że możemy się wspólnie pokazać, sprawia mu przyjemność. Ale z drugiej strony - robi to tylko raz na jakiś czas – mówiła jakiś czas temu Nowakowska.

Jack Herndon aktywnie uczestniczy w życiu swojego syna, co Nowakowska uwiecznia na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także