ycipk-omiivb

Gerard Butler ma towarzystwo

Egipski aktor Amr Waked dołączył do obsady produkcji science fiction "Geostorm".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler ma towarzystwo
(ONS.pl)
ycipk-omiivb

Egipski aktor Amr Waked dołączył do obsady produkcji science fiction "Geostorm". W roli głównej w projekcie pojawi się Gerard Butler (na zdjęciu obok), który wcieli się w upartego i krnąbrnego, ale czarującego projektanta satelity. Pewnego dnia przyjdzie mu pracować z bratem, którego od lat nie widział. Stawką jest przetrwanie świata - satelity, które były odpowiedzialne za kontrolowanie klimatu, popsuły się.

Kiedy naukowcy zmagają się z problemem w kosmosie, w USA dochodzi do zamachu na prezydenta.

Waked (na zdjęciu poniżej) zagra francuskiego szefa ochrony na międzynarodowej stacji kosmicznej. Katheryn Winnick przypadła rola byłej żony postaci Butlera. Jim Sturgess ma wcielić w brata głównego bohatera, a Abbie Cornish zagra jego dziewczynę, agentkę Secret Service. Ed Harris i Andy Garcia sportretują odpowiednio sekretarza stanu i prezydenta. Alexandra Maria Lara pojawi się jako szefową stacji kosmicznej.

ycipk-omiivb
(fot. ONS.pl)
Podziel się

Za kamerą obrazu debiutuje Dean Devlin, który jest również współautorem scenariusza. Za produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros. Obecnie kręcone są zdjęcia w Nowym Orleanie.

Premiera planowana jest na 21 października 2016 roku.

Amr Waked ostatnio występował w serialu "Marco Polo". Można go było też podziwiać w obrazach "Lucy", "Syriana" czy "Połów szczęścia w Jemenie".

ycipk-omiivb

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler zrezygnował z "Na fali"*

* Przystojniacy z importu*

ycipk-omiivb

* Gerard Butler zbiera ekipę*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-omiivb

ycipk-omiivb
ycipk-omiivb