Qaqwqwrqw

Gerard Butler ma towarzystwo

Egipski aktor Amr Waked dołączył do obsady produkcji science fiction "Geostorm".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler ma towarzystwo
(ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Egipski aktor Amr Waked dołączył do obsady produkcji science fiction "Geostorm". W roli głównej w projekcie pojawi się Gerard Butler (na zdjęciu obok), który wcieli się w upartego i krnąbrnego, ale czarującego projektanta satelity. Pewnego dnia przyjdzie mu pracować z bratem, którego od lat nie widział. Stawką jest przetrwanie świata - satelity, które były odpowiedzialne za kontrolowanie klimatu, popsuły się.

Kiedy naukowcy zmagają się z problemem w kosmosie, w USA dochodzi do zamachu na prezydenta.

Waked (na zdjęciu poniżej) zagra francuskiego szefa ochrony na międzynarodowej stacji kosmicznej. Katheryn Winnick przypadła rola byłej żony postaci Butlera. Jim Sturgess ma wcielić w brata głównego bohatera, a Abbie Cornish zagra jego dziewczynę, agentkę Secret Service. Ed Harris i Andy Garcia sportretują odpowiednio sekretarza stanu i prezydenta. Alexandra Maria Lara pojawi się jako szefową stacji kosmicznej.

(fot. ONS.pl)
Podziel się

Za kamerą obrazu debiutuje Dean Devlin, który jest również współautorem scenariusza. Za produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros. Obecnie kręcone są zdjęcia w Nowym Orleanie.

Premiera planowana jest na 21 października 2016 roku.

Amr Waked ostatnio występował w serialu "Marco Polo". Można go było też podziwiać w obrazach "Lucy", "Syriana" czy "Połów szczęścia w Jemenie".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Gerard Butler zrezygnował z "Na fali"*

* Przystojniacy z importu*

* Gerard Butler zbiera ekipę*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw