GwiazdyGrażyna Szapołowska pozuje do zdjęć nad Bałtykiem. Złoty kostium zrobił furorę

Grażyna Szapołowska pozuje do zdjęć nad Bałtykiem. Złoty kostium zrobił furorę

Grażyna Szapołowska dla wielu jest ikoną
Grażyna Szapołowska dla wielu jest ikoną
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
oprac. KPL
06.09.2021 11:05

Grażyna Szapołowska jest dla wielu widzów ikoną. Utalentowana, odważna i piękna. Uchodzi za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Gwiazda zdecydowała się na wypoczynek nad polskim morzem, a jej plażowa sesja zdjęciowa zrobiła prawdziwą furorę.

Grażyna Szapołowska na deskach teatrów zaczęła występować jeszcze przed ukończeniem studiów aktorskich w warszawskiej PWST. Jednak największą popularność aktorka zawdzięcza pracy przed kamerą. W 1983 roku zachwyciła widzów w komedii muzycznej "Lata dwudzieste… lata trzydzieste…", a pełnię talentu zaprezentowała dzięki współpracy z Krzysztofem Kieślowskim (jej kreacja w "Krótkim filmie o miłości" została doceniona nawet za oceanem).

Jej uroda i talent zachwycają od lat

Młodsi widzowie mogą kojarzyć Szapołowską z roli Telimeny w "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy czy filmów Patryka Vegi. Pojawiła się także w głośnych "365 dniach" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej.

Pani Grażyna jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwują w tym momencie ponad 32 tys. użytkowników. Aktorka chętnie zamieszcza tam zdjęcia z planów czy branżowych imprez, ale od czasu do czasu dzieli się także migawkami z życia prywatnego.

Sesja zdjęciowa na plaży

Tak właśnie stało się ostatnio, kiedy to Szapołowska postanowiła zaprezentować fanom efekty amatorskiej sesji zdjęciowej, która odbyła się podczas wypoczynku nad polskim morzem. Pani Grażyna wybrała się do Juraty, gdzie zadawała na plaży szyku w bardzo eleganckim, jednoczęściowym, złotym kostiumie kąpielowym.

Do zdjęć pozowała na tle morza, stojąc lub leżąc na piasku. W opisie czytamy natomiast: "Ja i mój cień. Chmury najpiękniejsze". Pani Grażyna zdradziła także lokalizację oraz użyła wymownych hasztagów: #vogue i #thetime.

W komentarzach natychmiast zaroiło się od komplementów. "Zjawiskowa ty" – pisała Hanna Lis, "O bejbe" – wtórowała jej Magda Steczkowska, inni pisali natomiast m.in.: "Graża jesteś niesamowita, kosmiczna, ogniskowa" czy "Sensualna, niesamowita, z klasą...".

Niestety, wśród zachwytów pojawił się także pozornie niewinny, ale z ducha ageistowski komentarz: "Szapciu, to już nie uchodzi". Na szczęście takie podejście to już rzadkość.

A wy co sądzicie o zdjęciach pani Grażyny? My jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

 Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl