Trwa ładowanie...

Grażyna Wolszczak z opatrunkiem na nosie. Gwiazda jest w szpitalu

Grażyna Wolszczak ostatnio dość zaniepokoiła swoich fanów. Aktorka podzieliła się bowiem fotografią ze szpitala. Widać na niej, że Wolszczak ma opatrunek na nosie. Gwiazda przeszła operację.

Grażyna Wolszczak jest w szpitalu Grażyna Wolszczak jest w szpitalu Źródło: East News, fot: VIPHOTO
d1amjgf
d1amjgf

Grażyna Wolszczak ma za sobą kilka mało przyjemnych sytuacji. Nie tak dawno aktorka przestrzegała swoich instagramowych obserwatorów przed pochopnym zachowaniem po zabiegu laserowym. Sama bowiem nie posłuchała się zaleceń lekarza, przez co miała problemy ze skórą. Za gwiazdą kolejne wydarzenie, które do przyjemnych nie należy. Wolszczak przeszła bowiem zabieg, o którego szczegółach opowiedziała na Instagramie.

Grażyna Wolszczak jest po operacji. Tłumaczy, co się stało

Aktorka wyznała, że przez zabieg na razie nie będzie mogła wrócić do pracy. Wolszczak przeszła operację zatok. Nie ukrywa, że cieszy się, iż ma to już za sobą i wkrótce będzie mogła normalnie oddychać.

"Grażyna marzyła o świętach nad Zatoką Koryncką, choć Zatoka Gdańska też wchodziła w grę. W pewnym sensie jej marzenie się spełniło - spędzi święta z lewą zatoką szczękową oraz jej siostrą zatoką czołową. Po przemyśleniu uznała, że to jest świetna opcja, bo obie zatoki zostały udrożnione dziś pięknie przez dr Mariusza Janiszewskiego i wreszcie Grażyna odetchnie pełną piersią! Za dwa tygodnie co prawda, ale jednak" - relacjonuje na Instagramie.

d1amjgf

Z całą pewnością będzie do ogromna ulga dla gwiazdy. Problemy z oddychaniem nie należą do niczego przyjemnego.

Fani Wolszczak zostawili pod jej wpisem sporo pokrzepiających komentarzy, wyrażając swoją nadzieję, że gwiazda szybko wróci do zdrowia.

"Szybkiego powrotu do świetnej formy";

"Uściski kochana i zdrowych pięknych zatok" - czytamy pod wpisem aktorki.

Internauci cenią podejście gwiazdy

Wolszczak niejednokrotnie pokazywała, że można podchodzić do życia z nutą autoironii. Sposób opowiadania gwiazdy o różnych, niekiedy trudnych przejściach zawsze doceniany jest przez jej instagramowych obserwatorów.

d1amjgf

"Uwielbiam panią";

"Jest pani najlepsza" - pisały fanki w komentarzach pod opowieścią aktorki, dotyczącą przygód po laserowym zabiegu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Grażyna Wolszczak bierze życie za rogi. Mimo życiowego dramatu nigdy nie przestała się uśmiechać

d1amjgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1amjgf