Blisko ludziGrochola o związkach Szelągowskiej. Bardzo szczere słowa

Grochola o związkach Szelągowskiej. Bardzo szczere słowa

Katarzyna Grochola z córką
Katarzyna Grochola z córką

29.04.2021 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Grochola skomentowała związki swojej córki, Doroty Szelągowskiej. Znana projektantka wyszła za mąż trzykrotnie. Pisarka zdobyła się na bardzo szczere słowa.

Dorota Szelągowska jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. Gwiazda zadebiutowała w telewizji jeszcze jako nastolatka. Dzisiaj natomiast jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVN. Programy wnętrzarskie, które prowadzi, robią prawdziwą furorę. Jak się jednak okazuje, sukcesy w życiu zawodowym nie idą w parze z udanym życiem prywatnym.

Życie zawodowe a prywatne

Dorota Szelągowska wychodziła za mąż trzy raz. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem, doczekała się syna Antoniego. Związek nie wytrzymał jednak próby czasu. Po kilkunastoletnim związku z kompozytorem Adamem Sztabą zakochani zdecydowali się na ślub. Rozstali się po dwóch latach. Potem Szelągowska wyszła za mąż za Michała, ojca swojej córeczki Wandzi. Jednak podobno i ta relacja się rozpadła. Niedawno media rozpisywały się na temat trzeciego rozwodu Doroty Szelągowskiej. I choć prezenterka długo nie komentowała plotek o rozstaniu, ostatecznie potwierdziła rozpad i tego związku.

Teraz życie uczuciowe swojej córki postanowiła skomentować Katarzyna Grochola. Pisarka w rozmowie z "Na żywo" wyznała, że odkąd Szelągowska rozstała się z drugim mężem -  Adamem Sztabą, nie doradza jej już w kwestiach uczuciowych. Jak jednak podkreśla, uważa swoją córkę za mądrą kobietę, która podejmuje najlepsze dla siebie decyzje.

- Nie jestem pierwszą osobą w jej życiu. Może nawet ostatnią – jak dobry backup w komputerze, zapasowy dysk. I to jest najważniejsze. Nie przeszkadzać, a kiedy jest potrzeba – być - powiedziała Katarzyna Grochola w rozmowie z "Na żywo".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (91)