GwiazdyGwiazdy gratulują Królikowskiemu i Opoździe. Jakub Kosel przesadził?

Gwiazdy gratulują Królikowskiemu i Opoździe. Jakub Kosel przesadził?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL

11.08.2021 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Echa wokół ślubu Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy nie milkną. Para pobrała się siódmego sierpnia, ale do dziś do młodożeńców spływają zarówno gratulacje, jak i nieco uszczypliwe komentarze. Jakub Kosel chciał chyba połączyć obie te formy…

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w warszawskim Kościele pw. św. Wojciecha. W uroczystości wzięli udział nie tylko członkowie rodzin państwa młodych, ale także przyjaciele i znajomi. Wśród gości znaleźli się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Marina czy Tomasz Oświeciński. Po ślubie kościelnym odbyło się tradycyjne, wystawne wesele, w trakcie którego nowożeńcy wymknęli się na szybką sesję ślubną w towarzystwie białego konia.

Nie brakuje złośliwych komentarzy

Już następnego dnia na instagramowym profilu świeżo upieczonej mężatki pojawiło się mnóstwo gratulacji, ale też nieprzychylnych, żeby nie powiedzieć nienawistnych, komentarzy. W jednym z nich mogliśmy przeczytać: "Dwa miesiące później głośno będzie o rozwodzie, mogę się założyć".

Opozda postanowiła nie puszczać złośliwości mimo uszu i odpowiedziała zdecydowanie: "A ja mogę się założyć, że jesteś bardzo nieszczęśliwą osobą, współczuje ci. Kim trzeba być, żeby pisać takie komentarze pod zdjęciem z wesela? Życzę dużo miłości, bo chyba nie ma o niej pojęcia".

Gwiazdy ślą życzenia

Na słowa wsparcia Opozda i Królikowski mogli za to liczyć od "znanych i lubianych". Życzenia i gratulacje złożyły im m.in. Natalia Siwiec czy Anna Czartoryska. Wśród osób, które postanowiły zwrócić się do nowożeńców, był także Jakub Kosel, który zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Top Model" i świetnie odnalazł się w polskim show-biznesie.

"Dużo, dużo wytrwałości" – napisał Kosel. Niestety, pozornie niewinne życzenia nie brzmią zbyt dobrze w kontekście rozstania Opozdy i Królikowskiego, do którego doszło kilka miesięcy przed ślubem. Nowożeńcy, którzy z różnych stron słyszą, że ich miłość nie będzie trwała (opinie te pojawiają się przez wzgląd na burzliwą przeszłość pana młodego), z pewnością mieli prawo liczyć na większe wsparcie i większy entuzjazm.

A wy co myślicie o życzeniach od Jakuba Kosela? Faktycznie są nieco złośliwe?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także