GwiazdyHanna Bakuła o Agnieszce Osieckiej. Zdradziła, że planowały małżeństwo

Hanna Bakuła o Agnieszce Osieckiej. Zdradziła, że planowały małżeństwo

Hanna Bakuła o Agnieszce Osieckiej. Zdradziła, że planowały małżeństwo
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Magdalena Kowalska-Kotwica
27.10.2019 16:15, aktualizacja: 27.10.2019 16:40

Hanna Bakuła na wizytówce ma napisane "osoba kontrowersyjna" i faktycznie wiele osób za taką właśnie ją uznaje. Malarka, publicystka i pisarka w książce "Selfie/Autoportret", która ukaże się w listopadzie, opowiedziała o relacji, która łączyła ją z Agnieszką Osiecką.

Hanna Bakuła w książce "Selfie/Autoportret" odpowiada na trudne i niewygodne pytania. Zdradziła też, jaką cenę zapłaciła za pozycję prawdziwie niezależnej kobiety.

Jak twierdzi, od zawsze była singielką, chociaż miała czterech mężów. Jedną z najtrwalszych relacji w jej życiu była przyjaźń z Agnieszką Osiecką – jak przekonuje Bakuła – też odwieczną singielką. "Agnieszka Osiecka, mimo że miała męża i dziecko, mieszkała u matki i była rasową singielką (…) Ja podczas naszej siedemnastoletniej przyjaźni miewałam mężów, ale to nie zakłócało naszych podróży i spędzania czasu razem" – opowiada w książce "Selfie/Autoportret" Hanna Bakuła.

Hanna Bakuła o relacji z Agnieszką Osiecką

Na pytanie o to, kim dokładnie była dla niej Agnieszka Osiecka, malarka nie ma jasnej odpowiedzi. "Zastanawiałyśmy się nad tym z Agnieszką. Nasza relacja była nietypowa. Czasami toczyłyśmy poważne rozmowy, które zwykle kończyły się jakimś niepoważnym żartem" – twierdzi Bakuła i dodaje, że zdaniem Osieckiej żartowały za dużo.

"Spotkałyśmy się nagle i nagle ze sobą zostałyśmy. Po zastanowieniu stwierdziłyśmy, że jestem dla Agnieszki mężem. Było to w Dębkach, wtedy kultowym kurorciku. Kupiłyśmy sobie piwo i postanowiłyśmy wypić od razu na miejscu pod sklepem. Była brudna, mała ławeczka i pieniek, z którego ukradziono stolikowy blat" – opisuje malarka. "Właśnie w takich okolicznościach zastanawiałyśmy się, kim dla siebie jesteśmy. Wtedy postanowiłyśmy wziąć ślub przy najbliższej okazji" – opowiada Hanna Bakuła o okolicznościach niecodziennych zaręczyn.

Czy tym razem to było na serio, czy żartem, wiedzą tylko same zainteresowane.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta