Blisko ludziHanna Bakuła ostro krytykuje związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami

Hanna Bakuła ostro krytykuje związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami

Hanna Bakuła ostro krytykuje związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami
Źródło zdjęć: © ONS.pl
26.02.2019 16:07, aktualizacja: 28.02.2019 08:04

Hanna Bakuła przyznała, że w dzisiejszych czasach związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami, w których różnica wieku wynosi nawet 30 lat, są na porządku dziennym. Nie ma o nich dobrego zdania.

– To jest niesmaczne – powiedziała Hanna Bakuła w rozmowie z reporterką serwisu Wideoportal. – To jest podwójny ojciec czy dziadek – dodała. Malarka nie wróży parom z dużą różnicą wieku happy endu.

Stwierdziła, że choć cieszy się szczęściem kobiet, które decydują się na związki z o wiele starszymi partnerami, dla części z nich to wyłącznie sposób na wygodne życie.

Jej zdaniem 20-latki zachodzą w ciążę z 65-latkami, by przez kolejne 20 lat spać spokojnie i utrzymywać się z alimentów zasądzonych na dziecko. Choć otwarcie krytykuje takie związki, nie ukrywa, że wciąż wierzy w prawdziwą, często zaślepiającą miłość. Sama została trafiona strzałą Amora, a związek mocno odbił się na jej kieszeni.

Malarka opowiedziała o jednym ze swoich związków, kiedy to przez dwa lata utrzymywała partnera, który musiał płacić alimenty na dorosłe dzieci. Na stwierdzenie dziennikarki, że nie spodziewała się po niej, że będzie utrzymywać mężczyznę, przyznała, że zaślepiła ją miłość.

– Miłość jest ślepa, głupia, szalona. Miłość jest jak tsunami. Do pewnego czasu buduje, potem rujnuje – wyznała Bakuła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl