Trwa ładowanie...
d22xg5w

Hanna Bakuła ostro krytykuje związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami

Hanna Bakuła przyznała, że w dzisiejszych czasach związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami, w których różnica wieku wynosi nawet 30 lat, są na porządku dziennym. Nie ma o nich dobrego zdania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Bakuła nie ukrywa, że związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami są "niesmaczne"
Hanna Bakuła nie ukrywa, że związki starszych mężczyzn z młodszymi kobietami są "niesmaczne" (ONS.pl)
d22xg5w

– To jest niesmaczne – powiedziała Hanna Bakuła w rozmowie z reporterką serwisu Wideoportal. – To jest podwójny ojciec czy dziadek – dodała. Malarka nie wróży parom z dużą różnicą wieku happy endu.

Stwierdziła, że choć cieszy się szczęściem kobiet, które decydują się na związki z o wiele starszymi partnerami, dla części z nich to wyłącznie sposób na wygodne życie.

d22xg5w

Jej zdaniem 20-latki zachodzą w ciążę z 65-latkami, by przez kolejne 20 lat spać spokojnie i utrzymywać się z alimentów zasądzonych na dziecko. Choć otwarcie krytykuje takie związki, nie ukrywa, że wciąż wierzy w prawdziwą, często zaślepiającą miłość. Sama została trafiona strzałą Amora, a związek mocno odbił się na jej kieszeni.

Malarka opowiedziała o jednym ze swoich związków, kiedy to przez dwa lata utrzymywała partnera, który musiał płacić alimenty na dorosłe dzieci. Na stwierdzenie dziennikarki, że nie spodziewała się po niej, że będzie utrzymywać mężczyznę, przyznała, że zaślepiła ją miłość.

– Miłość jest ślepa, głupia, szalona. Miłość jest jak tsunami. Do pewnego czasu buduje, potem rujnuje – wyznała Bakuła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d22xg5w

Zobacz także: Idealna różnica wieku między partnerami

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d22xg5w

Podziel się opinią

Share
d22xg5w
d22xg5w