Trwa ładowanie...
heidi klum
22-01-2012 23:47

Heidi Klum i Seal się rozwodzą

Czarna seria rozstań w show-biznesie trwa. Właśnie pojawiły się informacje, że kolejna „złota para”, stawiana dotychczas za wzór idealnego małżeństwa, przygotowuje się do rozwodu. Heidi Klum i Seal mają rozstać się po 7 latach wspólnego życia.

Share
Heidi Klum i Seal się rozwodząŹródło: AFP
dz913my

Czarna seria rozstań w show-biznesie trwa. Właśnie pojawiły się informacje, że kolejna „złota para”, stawiana dotychczas za wzór idealnego małżeństwa, przygotowuje się do rozwodu. Heidi Klum i Seal rozstają się po 7 latach wspólnego życia. Para wychowuje wspólnie czwórkę dzieci: troje wspólnych i córkę Heidi z poprzedniego związku.

Podobno to niemiecka modelka ma wystąpić o rozwód. Powód? Jak to zwykle bywa, enigmatyczne „różnice nie do pogodzenia”. Jednak osoby z otoczenia pary twierdzą, że winę za rozpad tego doskonałego związku ponosi Seal, który od ubiegłych wakacji ciągle imprezuje i nie poświęca czasu rodzinie.

Przedstawiciele Klum i jej męża nie potwierdzili jeszcze oficjalnie tej informacji. Rzecznik modelki przygotowuje oświadczenie, a piosenkarz na swoim profilu w serwisie Twitter zamieścił tylko jedno słowo: „Koniec”.

dz913my

Wieści o rozstaniu Klum i Seala są o tyle zaskakujące, że dotychczas uważani oni byli za jedno z najszczęśliwszych małżeństw show-biznesu. Często deklarowali sobie publicznie miłość, opowiadali o swoim cudownym życiu w wywiadach, co roku w rocznicę ślubu odnawiali przysięgę małżeńską; z tej okazji organizowali kilkudniowe przebierane imprezy, na których bawiła się towarzyska śmietanka.

Jeszcze w grudniu Heidi Klum zamieściła na swoim profilu w Twitterze swoje zdjęcie z mężem zrobione podczas wakacji w Aspen. Teraz okazuje się, że kłopoty w ich małżeńskim raju trwają od blisko pól roku.

(ma)

* Kiczowate wesele znanej modelki**

**Wychudzona Heidi Klum
*

dz913my
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz913my
dz913my