GwiazdyHeidi Klum i Seal się rozwodzą

Heidi Klum i Seal się rozwodzą

Heidi Klum i Seal się rozwodzą
Źródło zdjęć: © AFP

22.01.2012 23:47, aktual.: 23.01.2012 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czarna seria rozstań w show-biznesie trwa. Właśnie pojawiły się informacje, że kolejna „złota para”, stawiana dotychczas za wzór idealnego małżeństwa, przygotowuje się do rozwodu. Heidi Klum i Seal mają rozstać się po 7 latach wspólnego życia.

Czarna seria rozstań w show-biznesie trwa. Właśnie pojawiły się informacje, że kolejna „złota para”, stawiana dotychczas za wzór idealnego małżeństwa, przygotowuje się do rozwodu. Heidi Klum i Seal rozstają się po 7 latach wspólnego życia. Para wychowuje wspólnie czwórkę dzieci: troje wspólnych i córkę Heidi z poprzedniego związku.

Podobno to niemiecka modelka ma wystąpić o rozwód. Powód? Jak to zwykle bywa, enigmatyczne „różnice nie do pogodzenia”. Jednak osoby z otoczenia pary twierdzą, że winę za rozpad tego doskonałego związku ponosi Seal, który od ubiegłych wakacji ciągle imprezuje i nie poświęca czasu rodzinie.

Przedstawiciele Klum i jej męża nie potwierdzili jeszcze oficjalnie tej informacji. Rzecznik modelki przygotowuje oświadczenie, a piosenkarz na swoim profilu w serwisie Twitter zamieścił tylko jedno słowo: „Koniec”.

Wieści o rozstaniu Klum i Seala są o tyle zaskakujące, że dotychczas uważani oni byli za jedno z najszczęśliwszych małżeństw show-biznesu. Często deklarowali sobie publicznie miłość, opowiadali o swoim cudownym życiu w wywiadach, co roku w rocznicę ślubu odnawiali przysięgę małżeńską; z tej okazji organizowali kilkudniowe przebierane imprezy, na których bawiła się towarzyska śmietanka.

Jeszcze w grudniu Heidi Klum zamieściła na swoim profilu w Twitterze swoje zdjęcie z mężem zrobione podczas wakacji w Aspen. Teraz okazuje się, że kłopoty w ich małżeńskim raju trwają od blisko pól roku.

(ma)

POLECAMY:

* Kiczowate wesele znanej modelki**

**Wychudzona Heidi Klum
*

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także