Horoskop dzienny – 13 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 13 maja
Horoskop dzienny 13 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

10.05.2024 20:15, aktual.: 12.05.2024 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 13 maja. Słońce w koniunkcji z Uranem oznacza burzliwy poniedziałek. Na wiele osób taki układ podziała drażniąco, mogą stać się bardziej wybuchowe i zbyt otwarcie wyrażać swoje zdanie.

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Słońce w koniunkcji z Uranem wywrze duży wpływ na przedstawicieli Barana, którzy będą mieć jeszcze mniej cierpliwości niż zwykle. Jeśli ktoś nadepnie im tego dnia na odcisk, gorzko tego pożałuje. Zbuntowany Baran łatwo wpada w szał, a często ma też niewyparzony język, więc potrafi zranić ostrym słowem tak, żeby na pewno zabolało. Lepiej w poniedziałek po prostu zostawić go w spokoju.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Osoby urodzone w znaku Byka czeka gwałtowny powrót do smutnej rzeczywistości, który okaże się wyjątkowo ciężki. W poniedziałek muszą się oszczędzać, nie angażować zbytnio w obowiązki i odmawiać, kiedy to tylko możliwe. Byk w pracy będzie się szanować, pilnując, aby współpracownicy nie weszli mu na głowę. Pewnie ma już serdecznie dosyć tego, że wszyscy wiecznie szukają u niego pomocy.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Bliźnięta będą w poniedziałek bardziej niż zwykle skłonne do podejmowania gwałtownych decyzji czy też ryzykownych zachowań. Wszystkiemu winne okaże się Słońce w koniunkcji z Uranem, które obudzi w nich najgorsze instynkty. Jest to znak podatny na kosmiczne wpływy, szczególnie te negatywne. Bliźnięta muszą się pilnować, bo w ten sposób mogą się komuś bardzo narazić.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Raki powinny zacząć nowy tydzień łagodnie, nie przemęczając się ponad miarę. Skupić się na swoich bieżących zadaniach i nie zaczynać nic nowego, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Dobrze będzie też zrobić coś tylko dla siebie, sprawić sobie małą przyjemność na poprawę nastroju. W ten sposób Rak odpocznie psychicznie i lepiej przygotuje się do pełnego wyzwań tygodnia.

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Lew wkroczy z mocą w nowy tydzień. Jego pewność siebie znacznie wzrośnie, więc poczuje się gotowy na nowe wyzwania. Mimo wszystko musi się jednak pilnować i jak ognia unikać konfrontacji. Słońce w koniunkcji z Uranem sprawi, że będzie nastawiony o wiele bardziej konfliktowo, więc nawet najdrobniejszej urazy nie puści płazem. Ratunkiem będzie separacja do osób, które szczególnie działają mu na nerwy.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Pod wpływem Słońca w koniunkcji z Uranem Panna poczuje silną potrzebę zmiany w swoim życiu. Może znudziła ją już rutyna czy szara codzienności, w której utkwiła? Powinna posłuchać wewnętrznego głosu, który radzi jej działać. To dobry moment na drobną reorganizację i ambitne planowanie, które pozwoli Pannie odkryć nowe ścieżki. Musi tylko uważać na skrajne impulsy i nieprzemyślane decyzje.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Poniedziałek przyniesie ze sobą świeże okazje dla tych Wag, które już wcześniej się o to postarały – i odpowiednio wykazały. Wiele teraz zależy od kolejnych kroków, które podejmą. Na początku każdej długiej drogi znajduje się podjęta decyzja: zdecydowana i jednoznaczna. Wagi muszą teraz postanowić, co chcą zrobić ze swoim życiem, bo na pewno nie mogą trwać w miejscu. Czas przetrzeć nowe szlaki.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Skorpion będzie w poniedziałek wyjątkowo zdeterminowany, aby coś komuś udowodnić. Odpowiedzialność za ten bojowy stan ducha ponosi oczywiście Słońce w koniunkcji z Uranem. To ten buntowniczy tranzyt podsunie Skorpionowi myśl o tym, że nie jest dostatecznie wynagradzany za swoje wysiłki. Postanowi to jak najszybciej zmienić, przecież potrzebuje pieniędzy na przyjemności.

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Na początku nowego tygodnia Strzelec poczuje w sobie ogromną charyzmę i wzrost pozytywnej energii do działania. Musi jednak pamiętać, aby nie działać pochopnie oraz koniecznie mierzyć siły na zamiary. Niech się najpierw zastanowi, czy na pewno jest już gotowy na tak odważny krok. Instynkt to dobra rzecz i warto go słuchać, ale ważne jest też, aby zachować zdrowy rozsądek.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Tego dnia Koziorożce, o dziwo, nie wykażą się pracowitością, inne sprawy będą zajmowały ich myśli. Zamęt na polu osobistym na długo przysłoni wszystko inne, a jeszcze w tym tygodniu dojdą do tego problemy z samopoczuciem – fizycznym i psychicznym. Koziorożce poniosą konsekwencje wielu lat zaniedbań, do których dojdzie jeszcze ogólnie kiepska kondycja, być może związana z aurą pogodową.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Wodnik musi się postarać kontrolować swoje impulsy i unikać podejmowania radykalnych decyzji. Słońce w koniunkcji z Uranem prowokuje, aby zrobić coś szalonego, wypróbować jakiś pomysł, o którym Wodnik przecież dobrze wie, że nie jest najlepszy. Taki dzień najlepiej jest przeczekać, otaczając się dobrymi i rozsądnymi ludźmi, którzy będą tłumić wszelkie takie zapędy i przemówią Wodnikowi do rozumu.

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 13.05.2024

Ryby mogą czuć się bardzo nieswojo – i to nie tylko z powodu niesprzyjającego im Słońca w koniunkcji z Uranem. Pogorszenie nastroju pokrzyżuje im plany, bo pewne sprawy będą zmuszone odłożyć na później. W związku z powyższym pojawią się nieoczekiwane opóźnienia, a wraz z nimi nowe problemy – głównie w pracy. Poniedziałek nie będzie dla Ryb łaskawy, dlatego lepiej zachować spokój i jakoś go przeczekać.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także