Horoskop dzienny – 28 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 28 maja
Horoskop dzienny 28 maja

27.05.2023 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 28 maja. Słońce w kwadraturze z Saturnem przyniesie nagłe pogorszenie nastroju. Niedziela zapowiada się refleksyjnie, a może nawet dość smutno… Przedstawicieli niektórych znaków czeka rozczarowanie.

Baran – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Po bardzo aktywnej sobocie energia Barana zaliczy drastyczny spadek. Widać każdy ma swoje limity, nawet znak zodiaku, który zwykle wydaje się nie do zdarcia. W niedzielę Baran powinien znacznie zwolnić obroty, wypocząć i pozwolić swojemu organizmowi się zregenerować. Jeśli przesadza z aktywnościami, może sobie bardzo zaszkodzić. Lepiej trenować rozsądnie, niż później żałować.

Byk – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Tego dnia wiele samotnych Byków przekona się, że ta osoba jednak nie była ich bratnią duszą. To zawsze smutne doświadczenie, gdy zauroczenie tak szybko dobiega końca, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Osoby spod znaku Byka zasługują na kogoś wyjątkowego. Muszą tylko uważać, aby się nie pomylić. Niestety, gdy przychodzi do oceny charakterów, nie radzą sobie zbyt dobrze z odsiewaniem ziarna od plew.

Bliźnięta – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Słońce w kwadraturze z Saturnem niesie ze sobą poczucie osamotnienia. Single szczególnie silnie odczują ten niekorzystny układ planet, choć nawet obecność rodziny nie gwarantuje, że będzie lepiej. Samotnym można się czuć nawet w tłumie. Bliźnięta zaczną tęsknić za bliską osobą i jednocześnie rozpamiętywać swoje przeszłe związki. Będą się zastanawiać, co poszło nie tak i jak mogłyby to naprawić.

Rak – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Niedziela przyniesie Rakowi pocieszenie, którego od dawna potrzebował. Wyjaśnią się pewne sprawy tkwiące do tej pory w zawieszeniu. Dzięki temu wreszcie będzie można zapomnieć o nieporozumieniach i ruszyć dalej… Czasami będzie to oznaczać, że strony tego konfliktu rozejdą się w przeciwnych kierunkach, jednak w ostatecznym rozrachunku wyjdzie to wszystkim na dobre. Gdy nie ma innego wyboru, trzeba się pożegnać.

Lew – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Słońce w kwadraturze z Saturnem wróży, że Lwa dopadną jakieś smutne obowiązki, na które wcale nie ma ochoty. Nie da się jednak od nich uciec, a każda próba pociągnie ze sobą tylko więcej stresów i problemów. Gwiazdy mówią, że lepiej się zmusić i doprowadzić sprawę do końca, nawet jeśli nie okaże się zbyt przyjemna. Tylko w taki sposób równowaga powróci do życia zodiakalnego Lwa.

Panna – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Panna spędzi niedzielę przyjemnie, choć leniwie. Nie będzie miała specjalnie ochoty nigdzie wychodzić, ale za to przyzwoicie odpocznie. Znajdzie też czas, aby przemyśleć sobie kilka spraw, które od dawna ją dręczyły. Słońce w kwadraturze z Saturnem budzi nastroje refleksyjne. Układ planet nie zachęca jednak, żeby smucić się na próżno, tylko przepracować te trudne i skomplikowane uczucia.

Waga – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Osoby urodzone w znaku Wagi nie powinny tego dnia przesadzać z wysiłkiem. Mogą czuć się dzisiaj słabiej i w związku z tym organizm może je zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Wzrośnie też ryzyko wypadków i drobnych urazów. Niedzielę warto zatem przeznaczyć na odpoczynek i relaks, nie forsować się przesadnie bez powodu. Tego dnia warto gromadzić siły na kolejny pracowity tydzień.

Skorpion – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Skorpiony powinny skupić się na regeneracji sił. Warto znaleźć chwilę tylko dla siebie i w jakiś sposób się rozpieścić. Niedziela to również dobry dzień na medytację czy refleksję, szczególnie w wypadku osób, które na co dzień nie mają na to czasu lub uważają za niepotrzebne czy śmieszne. Spojrzenie wgłąb siebie przynosi jednak niezwykle ciekawe efekty – od czasu do czasu warto tego spróbować.

Strzelec – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

W niedzielę Strzelec skupi się na relacjach z innymi. Pracuje nad tym już od jakiegoś czasu, ponieważ uświadomił sobie, jak bardzo zaniedbał niektóre kontakty. Osoby urodzone w tym znaku nie zostały jednak stworzone do samotnej egzystencji, więc muszą stale dbać o zachowanie bliskości. Tym razem Strzelec skupi się głównie na kręgu rodzinnym, dobrym pomysłem będzie wizyta w domu.

Koziorożec – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Dzisiaj warto skupić się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Koziorożce, które dużo pracują, powinny przystopować. Nie na tym polega życie, aby wiecznie gdzieś pędzić i zapracowywać się na śmierć. Życiem trzeba się cieszyć i z niego korzystać. Niedziela to dobry dzień, aby wykonać pierwszy krok. Wyjść z domu, pooddychać świeżym powietrzem, zaprosić kogoś na wycieczkę albo na spacer.

Wodnik – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Wodnika czeka przyjemna niedziela spędzona w gronie rodziny lub przyjaciół. Osoby w związkach wybiorą na ten dzień towarzystwo swojego ukochanego i razem przeżyją bardzo romantyczny wieczór tylko we dwoje. To dobry moment, aby ponownie wyznać sobie uczucia i zacząć ostrożnie planować wspólną przyszłość. Gwiazdy sprzyjają tym, którzy sami dobre wiedzą, czego chcą.

Ryby – horoskop dzienny, niedziela 28.05.2023

Słońce w kwadraturze z Saturnem może negatywnie wpłynąć na wrażliwe Ryby. Dopadnie je dojmujące uczucie smutku i beznadziei. Trudno będzie im się na czymkolwiek skupić, wszystko zaczną widzieć w czarnych barwach. Aby wyjść z dołka, Ryby muszą skupić się na drobnych przyjemnościach. Otaczać się ładnymi przedmiotami, zjeść coś dobrego, wyjść na spacer. Dzięki temu odzyskają równowagę.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)