I Międzynarodowa Konferencja dotycząca Szkolenia Zwierząt
Celem Konferencji jest przedstawienie biologicznych podstaw i mechanizmów treningu zwierząt towarzyszących, gospodarskich i dzikich. Naszą misją jest obalenie mitów wciąż przewijających się w wielu publikacjach oraz zaprezentowanie podstawowych metod i technik szkolenia, które są uniwersalne dla wielu gatunków.
25.10.2017 | aktual.: 31.10.2017 16:12
Konferencja przeznaczona jest między innymi dla naukowców zajmujących się behawiorem zwierząt towarzyszących, miłośników etologii, ale przede wszystkim dla praktyków zajmujących się treningiem i terapią: behawiorystów, trenerów psów, zoopsychologów, czy też weterynarzy i zootechników, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje.
Konferencja będzie zawierała elementy szkolenia, w szczególności będzie przybliżała nowe metody pracy i naukową ocenę ich skuteczności. Adresowana jest do wszystkich współpracujących ze zwierzętami – jeźdźcy, instruktorzy, trenerzy, czy behawioryści znajdą tu naukowe podstawy ich działalności, a naukowcy będą mogli zgłębić praktyczne zastosowanie i problemy wielu metod. Na konferencji także zostaną omówione etyczne aspekty pracy ze zwierzętami, ze szczególnym naciskiem na samopoczucie i dobrostan podczas treningu.
Zachęcamy delegatów z całego świata, którzy interesują się szeroko pojętym treningiem i zachowaniem zwierząt, do aktywnego uczestnictwa w tej międzynarodowej konferencji. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Polski, aby podzielić się najnowszymi wydarzeniami w dziedzinie badań behawioralnych i treningu zwierząt.
Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017.
Miejsce konferencji: Wydział Nauk o Zwierzętach, Budynek 23, aula 1
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego,
ul. Ciszewskiego 8, 02-786 Warszawa
Język wykładowy: polski
Tłumaczenie konferencji symultaniczne: angielski – polski, polski - angielski
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: contact@atm2017.eu