Blisko ludziIda Nowakowska na nagraniu z Agatą Dudą. Prezenterka oburzyła internautów

Ida Nowakowska na nagraniu z Agatą Dudą. Prezenterka oburzyła internautów

Ida Nowakowska znowu podpadła internautom
Ida Nowakowska znowu podpadła internautom
Źródło zdjęć: © Instagram | Ida Nowakowska
28.06.2022 19:54, aktualizacja: 28.06.2022 22:17

Ida Nowakowska pochwaliła się na Instagramie wideo, na którym widzimy prezenterkę TVP w towarzystwie pierwszej damy. Podczas gdy Nowakowska nie kryła towarzyszących temu spotkaniu emocji, użytkownicy popularnego portalu społecznościowego nie hamowali się z dosadnymi komentarzami.

Ida Nowakowska wrzuciła na Instagram film upamiętniający ważne dla niej spotkanie. Prezenterka TVP poprowadziła II odsłonę Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Podczas gdy Nowakowska rozpływała się nad spotkaniem i samym wydarzeniem, internauci bez oporów zamanifestowali swoje zniesmaczenie.

Ida Nowakowska pochwaliła się nagraniem z pierwszą damą. I się zaczęło

Prezenterka wyjaśniła, że czuła ogromny zaszczyt, prowadząc wyjątkowy konkurs. Dla Nowakowskiej wydarzenie stało się jeszcze większym przeżyciem w momencie, gdy na uroczystości pojawiła się Agata Korhnauser-Duda. Prezenterka oczywiście wszystko zrelacjonowała w sieci.

"To była ogromna przyjemność poznać 16 wspaniałych Kół Gospodyń Wiejskich. Jestem pod wrażeniem ich działalności, zaangażowania i oddania sprawom ich Małych Ojczyzn, podtrzymywania lokalnych tradycji i zwyczajów, patriotyzmu i wszystkiego, co robią, aby polska wieś się rozwijała" - czytamy na oficjalnym profilu Nowakowskiej na Instagramie.

Zachwytom Nowakowskiej nie było końca, jednak internauci nie podzielili jej entuzjazmu.

"I czym tu się chwalić. Kompletne zdziadzienie norm";

"Agata wszędzie na ludowo. A może wypowie się o LGBT?";

"Pierwsza dama powiedziała choć słowo?" - pozostawiali kąśliwe uwagi pod postem.

Ida Nowakowska ostatnio dość często podpada internautom

Celebrytka ostatnimi czasy zaskakuje swoimi przemyśleniami, niestety w sposób, który nie cieszy się przychylnością wielu internautów. Nie tak dawno temu, Nowakowska pochwaliła się zdjęciem z Johnnym Deppem, pokazując, że spotkała niegdyś znanego aktora osobiście. Prezenterka wybrała jednak wyjątkowo nietrafny moment na podzielenie się tym wspomnieniem.

"Czy pani ma jakiekolwiek refleksje na temat tego, co pani robi w mediach społecznościowych? To był tragiczny proces. A jego wygrana, choć słuszna, nie powinna służyć promowaniu pani osoby" - zarzucił jej jeden z internautów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta