Imiona trudnych żon. Te trzy gubią się w małżeństwie

Imiona trudnych żon. Te trzy gubią się w małżeństwie

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
10.03.2023 16:02, aktualizacja: 11.03.2023 13:20

Kobiety o tych imionach może i potrafią być czułe i kochające, ale często tylko przez chwilę i na stabilny związek albo nie mają czasu, albo zwyczajnie ochoty. O jakie imiona chodzi?

Choć na charakter człowieka składa się wiele czynników, niektórzy twierdzą, że wiele można się dowiedzieć już z samego imienia. Może być ono ciekawą wskazówką dla osób szukających drugiej połówki i pokazać, na kogo być może nie warto tracić cennego czasu.

Przedstawiamy listę trzech kobiecych imion, których właścicielki niekoniecznie sprawdzą się w roli żon czy partnerek na całe życie. Oczywiście warto podejść do tego rankingu z uśmiechem, a w poszukiwaniach miłości i budowaniu relacji skupić się na uczuciach i komunikacji.

Magdalena

Kobiety o tym imieniu zwykle łatwo ulegają zauroczeniom, kochają mocno, ale raczej krótko. Są bardzo aktywne, dlatego nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To często aktywistki, zaangażowane w obronę praw słabszych, chętnie udzielające się jako wolontariuszki, dlatego zakładanie rodziny i miłość często w ich życiu schodzą na drugi plan. Jeśli ktoś decyduje się na związek, musi się nastawić, że często wystarczy jeden telefon, by kobieta o imieniu Katarzyna wstała i wyszła z romantycznej kolacji, by ratować kogoś, kto aktualnie potrzebuje pomocy.

Beata

To zwykle wyjątkowo pracowite i ambitne kobiety, które z uporem pną się po szczeblach kariery. Na miłość, stały związek i dzieci bardzo często nie mają czasu. Zwykle są też nieufne, wyznając zasadę, że jeśli potrafi się liczyć, to liczy się przede wszystkim na siebie.

Jeśli już zdecydują się na związek, zwykle partner musi wykazać się sporą cierpliwością i wyrozumiałością, ponieważ może się okazać, że często coś, a w konkretnie praca, będzie na pierwszym miejscu. Z wiekiem i coraz wyższym stanowiskiem, kobiety o tych imionach mogą robić się coraz bardziej wymagające i przekonane o swojej nieomylności, zdecydowanie szybciej tracić nad sobą panowanie.

Karolina

To zwykle marzycielki, które czekają na wielką miłość. Niestety często mają filmowe wyobrażenia o związkach i dokładny scenariusz rozwoju relacji w głowie, w którym nie przewidują nawet najmniejszej zmiany. Jeśli coś pójdzie nie tak, wycofują się, aby poszukać kolejnej osoby, przy której ich serce zabije mocniej i wszystko będzie tak perfekcyjne, jak sobie wymarzyły.

Często gonią za nieosiągalnym ideałem, nie zwracając uwagi na miłość, która może być blisko. Nie dla nich praca nad relacją. Karoliny zwykle nie przejmują się też kolejnymi niepowodzeniami, a rozstanie traktują jako zwolnienie miejsca w sercu na miłość życia, która - skoro związek się rozpadł - jeszcze nie nadeszła.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także