Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska podczas kwarantanny nie kłóci się z mężem. Ma przepis na udany związek

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wielu parom. Partnerzy, zdani na swoją obecność przez całą dobę, czekali z utęsknieniem na moment, kiedy w końcu będą mogli od siebie odpocząć. Izabela Janachowska nie zna tego uczucia. Ma sposób na udane małżeństwo.

Share
Izabela Janachowska ma sposób na udany związek
Izabela Janachowska ma sposób na udany związekŹródło: ONS
d3xv98i

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są małżeństwem od 2014 roku. Milioner oświadczył się ekspertce ślubnej w Rzymie i jeszcze w tym samym roku zorganizowali wesele. W 2019 roku na świat przyszedł ich synek Christopher Alexander. W okresie pandemii koronawirusa spędzają we troje każdy dzień.

Izabela Janachowska nie kłóci się z mężem

Janachowska przyznaje w rozmowie z "Faktem", że na początku izolacji obawiała się tego, jak ta sytuacja wpłynie na jej małżeństwo. Ekspertka ślubna zdaje sobie sprawę z tego, że zamknięcie w czterech ścianach z drugą połówką to sprawdzian dla wielu par. W statystykach dotyczących rozwodów zauważyła, że najwięcej wniosków wpływa w okresach, które powinny sprzyjać zacieśnianiu więzi.

"Okazuje się, że najwięcej wniosków rozwodowych składanych było po świętach Bożego Narodzenia, po Nowym Roku oraz po okresie wakacyjnym. Czyli wtedy, kiedy rodziny mniej pracują, a więcej czasu spędzają razem" – wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzem "Faktu".

d3xv98i

Była tancerka przyznała, że ona i jej mąż nie wchodzą sobie w drogę w trakcie izolacji. Przepisem na to, aby zachować równowagę, jest według niej przestronne mieszkanie.

"Mnie i mojemu mężowi pomogło, że mamy naprawdę duże mieszkanie i nie siedzimy sobie na głowie. Mieliśmy ten komfort, że każde z nas, w każdej chwili może pójść do innego pomieszczenia" – zdradziła Janachowska.

**Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące** (( video_player http://wp.tv/?mid=2052757 true #adv=1# ))

 

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**

d3xv98i

Podziel się opinią

Share
d3xv98i
d3xv98i