GwiazdyIzabela Janachowska podczas kwarantanny nie kłóci się z mężem. Ma przepis na udany związek

Izabela Janachowska podczas kwarantanny nie kłóci się z mężem. Ma przepis na udany związek

Izabela Janachowska ma sposób na udany związek
Izabela Janachowska ma sposób na udany związek
Źródło zdjęć: © ONS
29.05.2020 07:49

Pandemia koronawirusa dała się we znaki wielu parom. Partnerzy, zdani na swoją obecność przez całą dobę, czekali z utęsknieniem na moment, kiedy w końcu będą mogli od siebie odpocząć. Izabela Janachowska nie zna tego uczucia. Ma sposób na udane małżeństwo.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są małżeństwem od 2014 roku. Milioner oświadczył się ekspertce ślubnej w Rzymie i jeszcze w tym samym roku zorganizowali wesele. W 2019 roku na świat przyszedł ich synek Christopher Alexander. W okresie pandemii koronawirusa spędzają we troje każdy dzień.

Izabela Janachowska nie kłóci się z mężem

Janachowska przyznaje w rozmowie z "Faktem", że na początku izolacji obawiała się tego, jak ta sytuacja wpłynie na jej małżeństwo. Ekspertka ślubna zdaje sobie sprawę z tego, że zamknięcie w czterech ścianach z drugą połówką to sprawdzian dla wielu par. W statystykach dotyczących rozwodów zauważyła, że najwięcej wniosków wpływa w okresach, które powinny sprzyjać zacieśnianiu więzi.

"Okazuje się, że najwięcej wniosków rozwodowych składanych było po świętach Bożego Narodzenia, po Nowym Roku oraz po okresie wakacyjnym. Czyli wtedy, kiedy rodziny mniej pracują, a więcej czasu spędzają razem" – wyjaśniła w rozmowie z dziennikarzem "Faktu".

Była tancerka przyznała, że ona i jej mąż nie wchodzą sobie w drogę w trakcie izolacji. Przepisem na to, aby zachować równowagę, jest według niej przestronne mieszkanie.

"Mnie i mojemu mężowi pomogło, że mamy naprawdę duże mieszkanie i nie siedzimy sobie na głowie. Mieliśmy ten komfort, że każde z nas, w każdej chwili może pójść do innego pomieszczenia" – zdradziła Janachowska.

**Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące** (( video_player http://wp.tv/?mid=2052757 true #adv=1# ))

 

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**