Trwa ładowanie...

Izabela Janachowska rzuciła wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zrobiła to dla Australii

Izabela Janachowska zachęca, aby dołączyć do zbiórki pieniędzy na rzecz Austalii. Gwiazda rzuciła wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan, Małgorzacie Sosze i Natalii Siwiec.

Share
Izabela Janachowska rzuciła wyzwanie Małgorzacie Rozenek-Majdan. Zrobiła to dla Australii
Źródło: ONS.pl
d2222t3

Izabela Janachowska dołączyła do grona osób na całym świecie, które martwią się losami Australii. Od kilku miesięcy krainę kangurów trawią pożary buszu, w których szacuje się, że spłonęło już 800 milionów zwierząt.

Tancerka chcąc pomóc w zbiórce pieniędzy na ratowanie australijskiej flory i fauny, wystartowała z akcją, w którą stara się zaangażować polskich celebrytów.

d2222t3

Izabela Janachowska organizuje zbiórkę pieniędzy

Izabela Janachowska zapoczątkowała akcję #ShoppingForAustralia. Zgodnie z pomysłem gwiazdy, osoby, które chcą włączyć się w inicjatywę, powinny przekazać równowartość wydanej na ostatnich zakupach kwoty na konto organizacji działającej na rzecz walki ze skutkami pożarów w Australii.

Następnie każda z tych osób powinna nominować kolejnych trzech znajomych wykorzystując hasztag. Rachunek Janachowskiej z drogerii wynosił 645 złotych i właśnie tę kwotę przekazała organizacji.

Jako kolejnych darczyńców nominowała Małgorzatę Rozenek-Majdan, Małgorzatę Sochę i Natalię Siwiec. Mamy nadzieję, że ich rachunki również nie były małe. Pierwsza już zareagowała. – Podejmuję to wyzwanie. Pozdrawiam przy okazji Małgosię Sochę i Natalię Siwiec, które również zostały nominowane. Oglądajcie jutro moje insta story ok. godz. 13-14, gdzie pokażę realizację mojego wyzwania i mam nadzieję, że wy również dołączycie – odpowiedziała w czwartek w nocy Janachowskiej Małgorzata Rozenek-Majdan.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2222t3

Podziel się opinią

Share
d2222t3
d2222t3