GwiazdyIzabela Janachowska zdradziła płeć dziecka

Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka

Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka
Źródło zdjęć: © Forum
05.04.2019 10:40, aktualizacja: 05.04.2019 11:02

Ekspertka ślubna Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka. Już za kilka miesięcy ona i jej mąż Krzysztof Jabłoński zostaną rodzicami. O płci potomka poinformowali w nietypowy sposób.

Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka

Już wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego. Para postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i wyjawić płeć dziecka. Z tej okazji nagrali film stylizowany na popularne gender reveal party, czyli przyjęcie, podczas którego bliscy poznają płeć nowego członka rodziny.

Niebieskie konfetti pojawiające się na ekranie nie pozostawia wątpliwości – Janachowska urodzi chłopca!

Janachowska od lat pomaga Polkom w planowaniu weselnych przyjęć. Nic dziwnego, że zdecydowała się zdradzić płeć dziecka w tak widowiskowy sposób, inspirując się przy tym przyjęciami ujawniania płci znanymi z amerykańskich filmów.

Płeć dziecka Janachowskiej

Fani Janachowskiej od tygodni próbowali zgadnąć płeć jej dziecka. W komentarzach pod filmem podzielili się swoimi podejrzeniami. Część z nich była przekonana, że Janachowska urodzi dziewczynkę.

Ci, którzy odgadli, że urodzi syna, tłumaczyli, że przecież widać to gołym okiem – zgodnie z popularnymi ciążowymi przesądami, kobiety, które w ciąży wyglądają kwitnąco, będą miały chłopców. Jeśli ciężarna wygląda nieatrakcyjnie, urodzi dziewczynkę, która "kradnie" jej urodę.

Związek Janachowskiej i Jabłońskiego budzi emocje

Izabela Janachowska i starszy od niej o 27 lat Krzysztof Jabłoński pobrali się w 2014 roku. Ich związek od lat wzbudza emocje – przede wszystkim ze względu na różnicę wieku między małżonkami, ale również… zarobki biznesmena, który, jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, jest milionerem.

Jakiś czas temu prezenterka zdecydowała się zaspokoić ciekawość i odpowiedzieć na nurtujące wielu pytanie, czy jest z mężem wyłącznie dla pieniędzy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl