Trwa ładowanie...
drw6lwt

Izabella Łukomska-Pyżalska ma 41 lat i 6 dzieci. Trudno w to uwierzyć

Izabella Łukomska-Pyżalska ma szóstkę dzieci, a listopadzie skończy 42 lata. Patrząc na jej ostatnie zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Figury nastolatki pozazdrościć może jej wiele pań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Łukomska-Pyżalska ma 41 lat
Izabella Łukomska-Pyżalska ma 41 lat (East News)
drw6lwt

Izabella Łukomska-Pyżalska – mąż

Izabella Łukomska-Pyżalska to modelka, która największą popularność zyskała za sprawą sesji do "Playboya". Gwiazda pozowała zarówno do polskiej, jak i amerykańskiej edycji. 41-latka związana jest z biznesmenem Jakubem Pyżalskim, z którym prowadzi firmę deweloperską. Posiada w niej 32 proc. udziałów. W 2013 r. Łukomska-Pyżalska znalazła się na 98. miejscu w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce opublikowanym przez gazetę "Wprost". Jej majątek oszacowano wówczas na 16 mln zł.

Izabella Łukomska-Pyżalska – dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska wychowuje szóstkę dzieci. Patrząc na jej zdjęcia, ciężko w to uwierzyć. 41-latka wciąż pochwalić się może figurą nastolatki. Potwierdzają to jej ostatnie zdjęcia. Chodzi dokładnie o wakacyjne fotografie, na których Łukomska-Pyżalska pozuje w kostiumie kąpielowym. "Przepięknie pani wygląda. Po szóstce dzieci to coś niesamowitego" – komentowała jedna z pań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drw6lwt

Podziel się opinią

Share
drw6lwt
drw6lwt