GwiazdyJacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej. Jego słowa mogą oburzać

Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej. Jego słowa mogą oburzać

Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP
Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

27.02.2021 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Impertynencki komentarz Jacka Kurskiego po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. "Każdy ma prawo wybrać źle".

Nie milkną echa po nagłym odejściu Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie". Teraz na łamach "Faktu" sprawę skomentował sam prezes stacji, Jacek Kurski.

Marzena Rogalska przez 12 lat prowadziła w parze z Tomaszem Kammelem wydania śniadaniówki. Była jedną z ulubionych prezenterek. Jej odejście spowodowało więc falę komentarzy.

Fani nie mogli się pogodzić z niespodziewaną decyzją, ale gwiazda dostała też bardzo dużo wsparcia. Niestety, klasy nie pokazał jej telewizyjny partner, który ani jednym słowem nie podziękował Marzenie Rogalskiej za wieloletnią współpracę.

"Pozostawię to bez komentarza"

Widzowie próżno czekali na jakiś wyraz sympatii w kierunku koleżanki po fachu. Kilka dni temu, dziennikarka przyznała, że z Tomaszem Kammelem nigdy nie była specjalnie blisko. Gwiazda chłodno skomentowała zachowanie prezentera:

- Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza - skwitowała temat byłego kolegi z pracy.

Podobną postawę prezentuje sam prezes TVP, Jacek Kurski. W cyniczny sposób podziękował Marzenie Rogalskiej za lata ciężkiej pracy.

"Nic nie poczułem"

Jacek Kurski, zapytany, jak poczuł się po rezygnacji Marzeny Rogalskiej, odpowiedział ironicznie:

- Czułem to samo, co wtedy, gdy postanowił się rozstać z nami pan Makłowicz, pan Orłoś, pani Torbicka czy jeszcze inne osoby… Nic nie poczułem.

Dodał także, że słabo widzi dalszą karierę prezenterki:

- Telewizja sobie poradzi bez niektórych nazwisk i gwiazd, natomiast te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji. Każdy jest kowalem własnego losu i każdy może decydować o sobie. Jak śpiewa poeta, z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

Odejście gwiazdy to dowód na to, że wierność sobie i swoim ideałom jest ważniejsza od intratnego kontraktu i obecności na szklanym ekranie. Marzena Rogalska nieraz udowodniła, że nie waha się pójść za głosem serca: - Nie boję się zmian, wręcz je lubię.

Na razie gwiazda będzie prowadzić wykłady na stronie mentalist.pl, ale jesteśmy pewni, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także