Trwa ładowanie...
dae0myz

Jacek Rozenek ma 25-letniego syna. Może liczyć na jego wsparcie

Jacek Rozenek, który niedawno przeszedł udar mózgu, mógł liczyć na pomoc 25-letniego syna. Adrian Rozenek, który wcześniej zajmował się chorą na raka mamą, zaopiekował się również ojcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Rozenek m 50 lat
Jacek Rozenek m 50 lat (ONS.pl)
dae0myz

Jacek Rozenek – choroba

Jacek Rozenek powoli wraca do zdrowia. Ostatnio pisaliśmy, że aktor, który kilka miesięcy temu przeszedł udar mózgu, bardzo zbliżył się do byłej partnerki Katarzyny Pietraszek. Okazuje się, że to nie jedyna osoba, która pomogła mu w tym trudnym okresie. Jak donosi "Dobry Tydzień", w opiekę nad ojcem od początku zaangażowany był syn aktora Adrian Rozenek.

dae0myz

Jacek Rozenek – syn

25-latek, który na co dzień pracuje jako tester gier, niedawno walczył o zdrowie chorej na raka mamy, później dowiedział się o udarze ojca. Zareagował ekspresowo. – Był stale obecny przy sparaliżowanym ojcu, był jego rękami i głosem. Zajmował się wszystkimi sprawami: rozmawiał z lekarzami, odbierał telefon komórkowy taty, odwoływał umówione wcześniej zobowiązania Jacka – powiedział w rozmowie z tygodnikiem jeden z członków rodziny.

Jacek i Adrian zawsze mieli dobre relacje. Ostatnio ich kontakt jednak nieco się ograniczył. Wiele osób spekuluje, że powodem była partnerka Rozenka Roksana Gąska, która stała się dla aktora najważniejszą osobą na świecie. To jednak tylko plotki.

dae0myz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dae0myz

Podziel się opinią

Share
dae0myz
dae0myz