GwiazdyMałgorzata Rozenek o Jacku Rozenku. Skomentowała zachowanie tabloidu

Małgorzata Rozenek o Jacku Rozenku. Skomentowała zachowanie tabloidu

Małgorzata Rozenek o Jacku Rozenku. Skomentowała zachowanie tabloidu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
13.06.2019 08:47, aktualizacja: 13.06.2019 08:59

Małgorzata Rozenek skomentowała zachowanie jednego z tabloidów, który opublikował zdjęcia Jacka Rozenka ze szpitala. "Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać" – powiedziała.

Małgorzata Rozenek wspiera Jacka Rozenka

Jacek Rozenek, który dwa tygodnie temu doznał udaru mózgu, powoli wraca już do formy. Na szczęście aktor może liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny, w tym także byłej żony Małgorzaty Rozenek. Prezenterka w rozmowie z portalem Jastrząb Post skomentowała zachowanie jednego z tabloidów, który opublikował zdjęcia Jacka Rozenka ze szpitala.

Małgorzata Rozenek o zachowaniu tabloidu w sprawie Jacka Rozenka

"Ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki moment, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu ważne. To był taki moment sfokusowana się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci" – powiedziała prezenterka.

"To jest dla dzieci bardzo trudna sytuacja, ale nie chcemy o tym za bardzo mówić. Tym trudniej było nam zrozumieć jedną z gazet, która zrobiła zdjęcia Jacka w szpitalu, z ukrycia. Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać" – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta