Trwa ładowanie...

Jak dobry jest twój seks? Poznaj pierwsze inteligentne prezerwatywy

Czy Twój seks jest wystarczająco dobry? Teraz możesz łatwo to sprawdzić za pomocą pierwszych inteligentnych kondomów! To technologia przyszłości, z której można czerpać nie tylko przyjemność, ale i wiedzę.
Share
Prezerwatywy
PrezerwatywyŹródło: Fotolia, Fot: rcfotostock
d1znz35

Zastanawialiście się kiedyś jak wiele różnych pozycji wypróbowaliście w łóżku podczas ostatniego miesiąca? Liczyliście ile mniej więcej kalorii spaliliście w trakcie poprzedniego stosunku? Jaką temperaturę może osiągnąć członek w trakcie penetracji? Brytyjczycy postanowili pomóc nam odpowiedzieć na te wszystkie pytania. Firma British Condoms stworzyła i.Con, czyli „inteligentną prezerwatywę”, która zmierzy, policzy, wyliczy różne parametry w trakcie stosunku.
i.Con działa jak FitBit na penisa, wygląda jak pierścień, który zakłada się na prezerwatywę. I.con sprawdza i zapisuje dane na temat np. szybkości pchnięć, częstotliwości seksu, czy długości stosunku.

   http://britishcondoms.uk
Źródło: http://britishcondoms.uk

Jak to działa? Wykorzystując nano-chipa i czujniki , i.Con mierzy i zapamiętuje dane dotyczące stosunku. Można pobierać te informacje, zapisywać je, a nawet... udostępniać i porównywać z innymi. Producenci podkreślają jednak, że można używać go anonimowo. W założeniu ma to pomóc parom w komunikacji i polepszeniu jakości życia seksualnego.
i.Con kosztuje w Wielkie Brytanii około 60funtów i możecie go sprowadzić do Polski.
Okazuje się, że technologia wchodzi nam nawet do sypialni.

d1znz35

Podziel się opinią

Share
d1znz35
d1znz35