Trwa ładowanie...
d426z5o

"Jak powiedzieć mężczyźnie, że zostanie ojcem?". Olga Frycz szuka odpowiedzi w Google

O tym, że Olga Frycz jest w ciąży, huczały już wszystkie media. Ostatnio opowiedziała prasie o swoim partnerze i o tym, jak szukała recepty w wyszukiwarce, by oznajmić mężczyźnie, że zostanie ojcem. Szczere wyznania aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz o partnerze
Olga Frycz o partnerze (East News)
d426z5o

W wywiadzie dla "Pani” przyznała, że zastanawiała się, jak przekazać partnerowi wiadomość, który akurat pojechał na snowboard. Przyznała, że wygooglowała hasło "jak powiedzieć mężczyźnie, że zostanie ojcem". Nic dziwnego, że nie wiedziała, jak to zrobić, skoro aktorka po raz pierwszy jest w ciąży.

Olga wyznaje, że jej partner Grzegorz Sobieszek zareagował, tak jak się spodziewała, czyli spokojnie. Określa go słowami "silny, uczciwy, pracowity'. Uważa, że zapewnia jej poczucie bezpieczeństwa, czego dzisiaj już wie, potrzebowała najbardziej".

Olga twierdzi, że Grzegorz okazuje ogromny szacunek kobietom i ma potrzebę chronienia i pomagania słabszym. Ma "szczególną empatię dla kobiet samotnie wychowujących dzieci".

Podobno parę różni niemal wszystko, dlatego uczą się siebie. Łączy ich jedna cecha – wrażliwość. Czekają teraz na swoje pierwsze dziecko.

d426z5o

Olga Frycz jest córką znanego aktora Jana Frycza. Trzykrotnie nominowana była do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach „Weiser” i „Boże skrawki” oraz za pierwszoplanową w filmie „Wszystko, co kocham”. Związana jest z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d426z5o

Podziel się opinią

Share
d426z5o
d426z5o