UrodaJak uzyskać młodzieńczy blask i naturalnie wyrównany koloryt skóry?

Jak uzyskać młodzieńczy blask i naturalnie wyrównany koloryt skóry?

Jak uzyskać młodzieńczy blask i naturalnie wyrównany koloryt skóry?
Źródło zdjęć: © 123RF
10.07.2015 16:34, aktualizacja: 10.02.2016 16:49

Tryskająca energią oraz młodzieńczym blaskiem cera to marzenie większości z nas. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna to czas naturalnego piękna w każdym calu.

Tryskająca energią oraz młodzieńczym blaskiem cera to marzenie większości z nas. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna to czas naturalnego piękna w każdym calu. Cera to Twoja wizytówka, będąca tym, czym jest wysokiej jakości płótno dla malarza – bazą odzwierciedlającą charakter, wewnętrzny blask, a także nieskończoną paletę barw i nastrojów. Królujące w nadchodzącym sezonie trendy w makijażu to przede wszystkim naturalna, rozświetlona cera, której piękno dodatkowo podkreślą usta w kolorze różów i czerwieni.

Wyzwaniem po kończącej się zimie staje się pozbawiona blasku cera, o niejednolitym kolorycie, z pojawiającymi się coraz częściej, zwłaszcza po 35 roku życia - przebarwieniami.

W odpowiedzi na złożone potrzeby kobiecej cery NIVEA stworzyła linię Cellular Perfect Skin, która prócz pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, pomaga kompleksowo dbać o równomierny koloryt skóry, przywracając jej promienny, pełen blasku wygląd.
Wchodzący w skład linii Udoskonalający fluid SPF 15 to inteligentny kosmetyk, który dostosuje się do kolorytu każdego rodzaju skóry, wyrówna go i przywróci młodzieńczy blask, dzięki czemu efekt naturalnego make-upu jest teraz na wyciągnięcie ręki! Fluid zmniejszy widoczne przebarwienia, byś mogła przez cały nadchodzący wiosenno-letni sezon cieszyć się pięknym, naturalnym wyglądem.

Widoczne przebarwienia to nie jedyna przeszkoda, która stoi na drodze do uzyskania perfekcyjnej, naturalnie rozświetlonej cery. Kolejnym są pojawiające się z wiekiem zmarszczki.
NIVEA Cellular Perfect Skin – komórkowa odnowa skóry i jednolity koloryt Innowacyjna linia NIVEA Cellular Perfect Skin to cztery kosmetyki, które w 4 krokach pielęgnacyjnych zapewnią zarówno natychmiastowy, jak i długotrwały efekt rozświetlonej cery o wyrównanym kolorycie. Nie tylko redukują widoczność zmarszczek, ale także pomagają niwelować przebarwienia, przywracając skórze blask i promienny wygląd. Sekretem formuły linii Cellular Perfect Skin jest lumicinol. To substancja czynna, która spowalnia proces melanogenezy, czyli produkcji melaniny, naturalnego barwinka. To właśnie „starzejące się” melanocyty, które obecne są nierównomiernie w pewnych obszarach skóry, wytwarzają nadmiar melaniny.

– Jak dowiodły nasze badania, lumicinol działa na poziomie samego tworzenia się barwnika – czyli w samej komórce barwnikowej, melanocycie. Okazuje się bowiem, że lumicinol bardzo skutecznie blokuje w tych komórkach aktywność kluczowego enzymu w produkcji ludzkiego barwnika – tyrozynazy. Cząsteczka lumicinolu „wpasowuje się” w cząsteczkę tyrozynazy jak klucz do zamka i w ten sposób blokuje jej działanie, uniemożliwiając wytworzenie nadmiaru barwnika. – tłumaczy dr Sven Fey z Działu Badań i Rozwoju NIVEA.
Dlatego po zastosowaniu kosmetyków z linii NIVEA Cellular Perfect Skin proces tworzenia przebarwień jest efektywnie spowolniony, a plamki pigmentacyjne zostają zredukowane u ich źródła.

NIVEA Cellular Perfect Skin to trzy produkty przeznaczone na dzień – krem na dzień, krem pod oczy, który również może być stosowany na noc, oraz fluid, a także skoncentrowana esencja na noc. Konsystencja i skład kosmetyków dostosowane są do każdego rodzaju cery.

Cztery kroki pielęgnacji z NIVEA Cellular Perfect Skin

KROK 1: intensywna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, przywracająca skórze promienny wygląd
NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający krem na dzień SPF 15 Przed nałożeniem na skórę Udoskonalającego fluidu SPF 15, zastosuj nawilżający krem na dzień. Jego aksamitna konsystencja pielęgnuje Twoją skórę i pozostawia uczucie niezwykle jedwabistej gładkości. Formuła zawierająca kombinację składników aktywnych – lumicinolu i ekstraktu z magnolii – pomaga wydobyć naturalny blask, redukować zmarszczki i wspiera odnowę komórkową. Opalizujące mikropigmenty zapewniają natychmiastowy efekt promiennej cery. Filtry UVA i UVB (SPF 15) chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, przedwczesnym starzeniem się skóry i pojawianiem się nowych przebarwień.

KROK 2: natychmiastowe zredukowanie cieni pod oczami
NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający krem pod oczy Jego łagodna, lekka formuła z mikropigmentami, opracowana specjalnie dla potrzeb delikatnej okolicy oczu, zmniejsza cienie pod oczami i obrzęki. Niezawierająca kompozycji zapachowych formuła z kombinacją aktywnych składników – lumicinolu i ekstraktu z magnolii – wyraźnie wygładza linie mimiczne i spłyca zmarszczki. Specjalnie zaprojektowana końcówka aplikatora umożliwia precyzyjne dozowanie produktu.

KROK 3: natychmiastowe wyrównanie kolorytu twarzy
NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalający fluid SPF 15 Ten wszechstronny kosmetyk o wysokiej skuteczności wyznacza nowe standardy wśród wielofunkcyjnych produktów poprawiających koloryt cery. Lekka formuła zawierająca lumicinol i ekstrakt z magnolii pomoże zapewnić skórze blask, nawilżenie
i równomierny koloryt nawet bez makijażu. Fluid pomaga wygładzić pory, tuszuje przebarwienia i wspiera proces redukcji zmarszczek. Zamknięte w kapsułkach mikropigmenty podczas aplikacji stapiają się ze skórą, dostosowując się do jej odcienia i natychmiast przywracając jej młodzieńczy blask.
Po czterech tygodniach stosowania fluid redukuje zmarszczki i poprawia odnowę komórkową, sprawiając, że skóra jest gładka i elastyczna. Filtry UVA i UVB (SPF 15) pomagają chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, przedwczesnym starzeniem się skóry i pojawianiem się nowych przebarwień.

KROK 4: intensywna pielęgnacja nocna i redukcja przebarwień
NIVEA Cellular Perfect Skin – Udoskonalająca esencja na noc Skoncentrowana esencja z lumicinolem i ekstraktem z magnolii, wykorzystując regenerującą moc snu, zmienia każdą noc w prawdziwy zabieg kosmetyczny, przywracając skórze młodzieńczy blask, skutecznie redukując przebarwienia i wyrównując jej koloryt. Poprawia jędrność i odnowę komórkową oraz efektywnie redukuje zmarszczki. Lekka formuła esencji, wzbogacona pielęgnującymi składnikami nawilżającymi, sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka i elastyczna.

Źródło artykułu:Informacja prasowa