Trwa ładowanie...
Megafon.pl
jamie dornan
25-03-2014 19:31

Jamie Dornan przygotowany na najgorsze

Dzięki związkowi z Keirą Knightley Jamie Dornan poznał ciemne strony sławy.

Share
Jamie Dornan przygotowany na najgorszeŹródło: AFP
d3dg6ib

Dzięki związkowi z Keirą Knightley Jamie Dornan poznał ciemne strony sławy. Dornan, który był chłopakiem Knightley w latach 2003-2005, z przerażeniem obserwował, jak jego dziewczynę nękają żądni krwi paparazzi. Już niebawem aktor sam będzie musiał stawić czoła bezwzględnym przedstawicielom mediów - zagra bowiem w oczekiwanej adaptacji bestsellera "Pięćdziesiąt twarzy Greya", która bez wątpienia przyniesie mu ogromną popularność.

- Kiedy byłem z Keirą, przekonałem się, jak zepsuty i odstręczający może być świat show-biznesu - przyznał aktor.

- Nie ma nic pozytywnego w tym, że za młodą, bezbronną kobietą podąża krok w krok horda namolnych facetów z aparatami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chce być sławny tylko dla sławy. Nie cierpię, gdy ludzie mówią, że występując w filmach proszę się o popularność. Nie, ja proszę się o pracę i o pieniądze za coś, co kocham robić. Nie proszę o to, aby śledzili mnie jacyś nieokrzesani fotoreporterzy gotowi na wszystko.

d3dg6ib

Przypomnijmy, że w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" u boku Dornana zagra Dakota Johnson. Premiera planowana jest na Walentynki 2015 roku. Jamiego Dornana mogliśmy podziwiać wcześniej w serialu "Dawno, dawno temu" i filmie "Maria Antonina".

(Megafon.pl/ma) Na zdjęciu: Dornan z Keirą Knightley w 2004 roku.

d3dg6ib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dg6ib
d3dg6ib