Trwa ładowanie...
jane fonda
04-12-2012 22:26

Jane Fonda - „Liczą się silne nogi!”

Swego czasu była idolką milionów kobiet i prawdziwą guru fitnessu. Jane Fonda w latach 80. rozpropagowała aerobic i wydała serię wideo z ćwiczeniami, które od razu stały się przebojami. Po latach 74-letnia aktorka przyznaje, że ten wysiłek fizyczny był formą karania samej siebie.

Jane Fonda - „Liczą się silne nogi!”Źródło: AFP
d41gqvg
d41gqvg

Swego czasu była idolką milionów kobiet i prawdziwą guru fitnessu. Jane Fonda w latach 80. rozpropagowała aerobic i wydała serię wideo z ćwiczeniami, które od razu stały się przebojami. Po latach 74-letnia aktorka przyznaje, że ten wysiłek fizyczny był formą karania samej siebie. Dlatego teraz wydała DVD z ćwiczeniami jogi, które mają być czystą zabawą.

- Kiedyś w ćwiczeniach liczył się dla mnie ból. Ale to się zmieniło. Planuję te ćwiczenia z myślą o osobach starszych i nie mogę ich prosić, aby robiły coś zbyt trudnego. To ma łatwa, ale i efektywna zabawa.

Dodała także: - Zawsze, gdy wysiadam z samochodu mówię sobie: „Dzięki Bogu mam silne mięśnie ud. Gdyby było inaczej, nie byłabym niezależna. Aby zachować wolność i niezależność, musisz mieć silne plecy i nogi.

d41gqvg

Aktorka, która cierpi na chorobę zwyrodnieniową stawów, przyznała także, że jeszcze kilka lat temu codziennie ćwiczyła jogę przez 2 godziny. „Ale te czasy to zamierzchła przeszłość, to stało się zbyt trudne” przyznała.

(ma)

d41gqvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41gqvg