Trwa ładowanie...

Jane Fonda wściekła za retusz

Legenda dużego ekranu, Jane Fonda, jest wściekła na wydawców magazynu "V" za wyretuszowanie jej zdjęcia. Fotografia 72-letniej aktorki ukazała się w specjalnym numerze pisma, "Who Cares About Age", w którym umieszczono także zdjęcia Susan Sarandon i Sigourney Weaver.

Share
Jane Fonda wściekła za retuszŹródło: Eastnews
d4i0i72

Legenda dużego ekranu, Jane Fonda, jest wściekła na wydawców magazynu "V" za wyretuszowanie jej zdjęcia. Fotografia 72-letniej aktorki ukazała się w specjalnym numerze pisma, "Who Cares About Age", w którym umieszczono także zdjęcia Susan Sarandon i Sigourney Weaver. Jak twierdzi Fonda, jej twarz na fotografii wygląda zupełnie inaczej, niż w rzeczywistości.

- To zdjęcie jest okropne - oburza się gwiazda. - Wyretuszowali mnie do granic możliwości. Wyglądam jak potwór. Zawsze powtarzam, żeby mnie nie retuszowano, bo ostateczny efekt jest po prostu komiczny. Owszem, miałam kilka operacji plastycznych, ale, na Boga, nie wyprasowałam sobie kurzych łapek.

W wywiadzie dla magazynu znane aktorki wypowiadały się na temat zalet dojrzałego wieku. Fonda wyznała m.in.: - Starzenie się ma w sobie coś wspaniałego. Im ludzie są starsi, tym mniej się boją. Wszystkie badania wykazują, że nie odczuwamy wtedy takiego niepokoju. Mamy w sobie mniej wrogości i negatywnych emocji. Każdej sytuacji przyglądamy się z kilku stron. W tej chwili niewiele rzeczy mnie już stresuje.

Dorobek Jane Fondy zamyka rola w filmie "Twarda sztuka".

d4i0i72
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i0i72
d4i0i72