Blisko ludziJej małżeństwo trwało jeden dzień. Teściowa postawiła synowi ultimatum

Jej małżeństwo trwało jeden dzień. Teściowa postawiła synowi ultimatum

Porzucił ją dzień po ślubie
Porzucił ją dzień po ślubie
Źródło zdjęć: © Instagram
Marta Kutkowska
21.08.2021 13:39

Teściowe nie zawsze mają harmonijne relacje ze swoimi synowymi, ale ta historia dosłownie mrozi krew w żyłach. Teściowa zniszczyła małżeństwo tiktokerki dzień po ślubie, gdy zażądała, by mężczyzna wybrał wybrał między nią, a ukochaną. Mężczyzna wolał matkę i porzucił świeżo poślubioną żonę.

Jillian, znana na TikToku jako jillian_diana ma na platformie prawie 200 tysięcy polubień i ponad 4 miliony lajków. Pochodząca z Kanady Influencerka jest znana z tego, że przybliża obserwatorom codzienność osoby żyjącej ze stomią, czyli chirurgicznie utworzonym połączeniem między jelitem grubym, jelitem cienkim lub moczowodem a skórą. Stomia umożliwia wydalanie kału lub moczu, gdy z różnych przyczyn jest to niemożliwe drogą naturalną. Tym razem Jilian zdecydowała się z fanami podzielić historią swojego krótkiego małżeństwa i okolicznościami jego zakończenia.

Teściowa kontra synowa

Jillian miała ślub jak z bajki. Ceremonia odbyła się na plaży w Meksyku, a panna młoda miała na sobie spektakularną suknię. Jej szczęście skończyło się już dzień po ślubie. Wtedy teściowa przeprowadziła interwencję, której skutkiem było postawienie jej synowi ultimatum: wybiera ją, czy żonę.

Mężczyzna nie wahał się ani chwili i postanowił porzucić swoją ukochaną. Spotkał się z nią i rzucił w nią obrączką ślubną. Według influencerki starsza kobieta była zazdrosna o uwagę, jaką chłopak jej poświęcał. Jillian wspomina także, że teściowa na odchodne ją zwyzywała.

Bez happy endu

Jillian twierdzi, że były wyrzucił ją z mieszkania, a rodzina zabroniła im się spotykać. Tiktokerka chciała jak najszybciej wnieść o rozwód, ale mężczyzna powiedział, że nie będzie to możliwe, ponieważ miał zamiar się przeprowadzić na trzy lata "do cyrku w Południowej Afryce". Według Jillian unieważnienie ślubu również nie wchodziło w grę z uwagi na przepisy panujące w Kolumbii Brytyjskiej.

Dziewczyna zablokowała "męża" w kanałach społecznościowych, ale ten rzekomo wciąż do niej pisze z fejkowych kont.

Rodzina "pana młodego" uważa, że wszystko, co publikuje Jillian to kłamstwa, a ich krewny nigdy nie powinien się z nią wiązać.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta