Blisko ludziJej piosenki nucił cały kraj. Wiemy, czym Ewelina Flinta zajmuje się dziś

Jej piosenki nucił cały kraj. Wiemy, czym Ewelina Flinta zajmuje się dziś

Czym zajmuje się dzisiaj Ewelina Flinta?
Czym zajmuje się dzisiaj Ewelina Flinta?
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
02.06.2022 10:34, aktualizacja: 02.06.2022 13:03

Ewelina Flinta była swego czasu jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej kariera wygasła jednak równie szybko, jak się rozpoczęła. Jednak to, że piosenkarki nie ma w mediach, nie znaczy, że porzuciła śpiewanie. Zdradzamy, co robi teraz i jak bardzo się zmieniła.

Program "Idol" był trampoliną do sławy dla wielu gwiazd. Świetnie na rynku muzycznym radzi sobie między innymi Krzysztof Zalewski, czy Monika Brodka. Ewelina Flinta, wbrew oczekiwaniom, szybko zniknęła z mediów. Z Instagrama wynika jednak, że wcale nie porzuciła śpiewania. I ma jeszcze jedną pasję.

Jak teraz wygląda i czym zajmuje się aktualnie Ewelina Flinta?

Ewelina Flinta jest aktywna na Instagramie, gdzie zdradza szczegóły swojej artystycznej działalności. Okazuje się, że wokalistka wciąż koncertuje, choć zazwyczaj w mniejszych miejscowościach. Fani ostatnio jednak wstrzymali oddech. Wokalistka zaszyła się bowiem w studio nagraniowym i zapowiedziała nową płytę. Czy album zapewni jej powrót na szczyt?

"Stało się! Po raz pierwszy w życiu nagrałam gitarę do swojej piosenki! Duma!" - napisała pod jednym ze zdjęć.

Ewelina Flinta strzeże prywatności, wiadomo jedynie, że była w związku z basistą ze swojego zespołu, Radosławem Zagajewskim. Para nie doczekała się dzieci.

Ewelina Flinta jest bardzo zaangażowała społecznie

Wokalistka działa na rzecz klimatu, nagrała także singiel mający na celu wsparcie ofiar przemocy domowej.

Na Instagramie chętnie pokazuje się w naturalnej odsłonie. Trzeba przyznać, że wygląda wspaniale. Choć od czasów "Idola" minęło już kilkanaście lat, ona wciąż wygląda młodzieńczo. Zmieniła jedynie uczesanie. Zamiast długich włosów, nosi teraz uroczego boba.

"Bez makijażu, ale za to ze świeżo obciętymi włosami. A tak serio, dobrze tak się nie malować. Nie musieć. Uwolnić od ciśnienia, że bez make up'u nie wyjdę... " - napisała pod jednym z postów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta