GwiazdyJennifer Aniston zobaczyła swoje zdjęcia sprzed 24 lat. Mistrzowska reakcja

Jennifer Aniston zobaczyła swoje zdjęcia sprzed 24 lat. Mistrzowska reakcja

Jennifer Aniston zobaczyła swoje zdjęcia sprzed 24 lat. Mistrzowska reakcja
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
20.08.2019 08:08, aktualizacja: 20.08.2019 09:47

Jennifer Aniston dostała numery magazynu "In Style" z 1996, 1999, 2002, 2006 i 2012 r., których była gwiazdą. Reakcja aktorki na jej archiwalne zdjęcia została nagrana – i jest warta obejrzenia. Aniston ma do siebie ogromny dystans i poczucie humoru.

Jennifer Aniston – archiwalne zdjęcia

#

Jennifer Aniston świętowała 25-lecie "In Style'a", przeglądając magazyn z czasów, gdy do niego pozowała. – O mój Boże, o mój Boże, o mój Boże! – krzyknęła aktorka, widząc swoją pierwszą okładkę z 1996 r. – Przepraszam, nie mogę się skupić. Nie widziałam tego przez 24 lata. To jest bardzo wygodna poza, jak możecie zobaczyć – dodała żartobliwie.

Potem przyszła pora na sesję z września 1999 r. Aniston ubawiło szczególnie zdjęcie, na którym widać tylko jej nogi. – O! Od kolan w dół, to jest sexy.Wciąż mam ten pierścionek na palec u nogi. O, miałam wtedy założone aż trzy – śmiała się aktorka. – Spójrz na mnie, jak się wyleguję. Taka byłam wtedy szczęśliwa – dodała Aniston.

Gwiazda czytała nawet to, co powiedziała dziennikarzom. – Głębokie przemyślenia – uniosła znacząco brwi. Na koniec żartowała z sesji zdjęciowej z 2012 r. zdjęcie przedstawia ją leżącą na ziemi. Jak przyznała, stało się tak dlatego, że… sukienka była na nią za ciasna.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi