Trwa ładowanie...

Jest właścicielką firmy szyjącej torebki. Pokazała rachunek za gaz

Wzrost opłat m.in. za ogrzewanie niestety stał się codziennością. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, w jaki sposób będzie dalej funkcjonować z tak wysokimi rachunkami. Jedną z tych osób jest właścicielka pracowni produkującej torebki.

Przedsiębiorczyni pokazała rachunek za gaz Przedsiębiorczyni pokazała rachunek za gaz Źródło: Adobe Stock, Facebook, fot: Adobe, Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej
d22ar69
d22ar69

Zuzanna Górska posiada własną pracownię, w której powstają szyte ręcznie torebki według jej projektu. Przedsiębiorczyni postanowiła się odnieść do tego, z czym w obecnych czasach muszą mierzyć się właściciele różnych biznesów. Górska pokazała na oficjalnym Facebooku swojej marki zdjęcie przerażającego rachunku za gaz. Aż trudno uwierzyć w podaną kwotę.

Rachunki grozy. Właścicielka pracowni pokazała, ile obecnie wynosi opłata za gaz

Swój wpis Zuzanna Górska zaczęła od podkreślenia, że rzadko decyduje się na podobne komentarze. Tym jednak razem chciała pokazać internautom, z czym musi się mierzyć, jako właścicielka pracowni. Górska przyznała, że dostaje sporo wiadomości z zapytaniem, dlaczego jej projekty podrożały. Fotografia, którą podzieliła się przedsiębiorczyni sporo tłumaczy. Okazuje się bowiem, że za ogrzewanie pracowni gazem po podwyżkach Górska musi zapłacić... prawie 27 tysięcy złotych.

"Rok temu za taki okres w tym czasie, rachunek za gaz za budynek, w którym mieści się pracownia, opiewał na około 6000 zł. Dziś przyszedł rachunek na - tak, dobrze widzicie - prawie 27000 zł" - wyznała Górska.

d22ar69

Kobieta zdaje sobie sprawę, że budynek jest duży, nieocieplony, a także posiada stare drewniane okna. Pracownia bowiem mieści się w dawnej szkole. Mimo tego rok temu, kiedy rachunki wyglądały zupełnie inaczej, budynek wyglądał przecież identycznie.

Ceny za ogrzewanie mocno w górę. Przedsiębiorcy łapią się za głowę

Z podobnym problemem mierzy się coraz więcej osób. Wielu właścicieli i właścicielek wszelakich sklepów, zakładów, salonów kosmetycznych czy pracowni widzi poważny problem i zastanawia się, w jaki sposób związać koniec z końcem, bez drastycznych podwyżek za oferowane usługi czy swoje wyroby.

"Na grupie branżowej non stop widzę jak salony (kosmetyczne/fryzjerskie) udostępniają duże rachunki za gaz rzędu 2500 zł i to był dla mnie kosmos... Przy twoim rachunku to pryszcz... - komentuje na fanpage'u Zuzanny Górskiej jedna z internautek.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Inflacja wystrzeliła, wszystko drożeje. Ekspert: Ceny będą dalej rosły

d22ar69
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22ar69