Jest dubajską żoną. Mówi, ile partnerek ma jej mąż

Jest dubajską żoną. Mówi, ile partnerek ma jej mąż

Jest żoną bogatego Dubajczyka
Jest żoną bogatego Dubajczyka
Źródło zdjęć: © Instagram | soudiofarabia
27.03.2024 18:51, aktualizacja: 27.03.2024 19:19

Soudi Al-Nadak pochodzi z Wielkiej Brytanii, a od kilku lat mieszka w Dubaju ze swoim mężem Jamalem. W mediach społecznościowych 27-latka pokazuje, jak wygląda jej luksusowe życie. Internauci podejrzewali, że jest jedną z wielu kobiet w życiu swojego ukochanego. Postanowiła rozwiać wątpliwości.

Arabska influencerka za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradza kulisy bycia żoną bogatego dubajczyka. 27-latka rozpoczęła karierę jeszcze zanim poznała Jamala, jednak dopiero, gdy publicznie zaczęła opowiadać o związku z milionerem, jej profil zaczął zyskiwać na popularności. Aktualnie jej TikToka obserwuje blisko 1,2 mln internautów. 

Ostatnio kobieta postanowiła odpowiedzieć na złośliwe komentarze dotyczące innych żon Jamala i wyznała, jakie ma oczekiwanie wobec męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Żona dubajskiego milionera powiedziała o pozostałych żonach

Soudi często jest krytykowana przez internautów, jednak stara się tym nie przejmować. Jedyna rzecz, która naprawdę ją denerwuje, to słowa hejterów na temat innych żon Jamala. W jednym z ostatnich filmików na TikToku Brytyjka postanowiła odnieść się do tej kwestii.

- Denerwuje mnie, gdy ludzie zakładają, że mój mąż może mieć siedem żon. Limit do trzy. To naprawdę irytujące, że niektórzy mają takie stereotypowe założenia - wyznała influencerka.

Brytyjka dodała również, że bycie "tą drugą" wcale nie byłoby dla niej problemem. Aktualnie jest jednak jedyną partnerką męża.

- Kiedy o tym pomyślisz, to wcale nie jest takie złe. To tak jakby mieszkać z najlepszą przyjaciółką 24/7. Jednak, gdybym ja była w takiej sytuacji, wymagałabym od mojego męża, aby kupił drugą posiadłość, bo pod koniec dnia nie wyobrażam sobie dzielić go z kimś innym - wyjaśniła.

Soudi opowiedziała, o zaletach bycia dubajską żoną

W innym z filmików 27-latka przyznała, że bycie żoną bogatego dubajczyka jest niezwykle stresujące. Kobieta "musi" codziennie chwalić się luksusowymi strojami, biżuterią i dodatkami, które kupuje jej mąż.

Kobieta przyznała, że sposób, w jaki wygląda oraz to czy posiada najmodniejsze torebki, buty i ubrania są wskaźnikiem statusu jej męża. Wyjaśniała, że gdyby zaniedbała ten aspekt, naraziłaby na wstyd Jamala i zostałaby wyłączona z towarzystwa. Skarżyła się także, że utrzymanie modnego wyglądu jest bardzo stresujące. Dlatego zauważyła, że gdyby jej ukochany miał inne żony, pożyczałaby od nich wszystkie torebki i ubrania.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta