Trwa ładowanie...

"Jestem najbrzydszą dziewczynką" – powiedziała córka Pink. Gwiazda udzieliła wzruszającej odpowiedzi

To nie była zwykła przemowa. Na gali MTV VMA 2017, odbierając nagrodę, Pink nawiązała do sytuacji, jaka zaszła, gdy odwoziła córkę do szkoły. To był piękny apel, który powinna usłyszeć każda mała dziewczynka i każda kobieta, której brak pewności siebie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jestem najbrzydszą dziewczynką" – powiedziała córka Pink. Gwiazda udzieliła wzruszającej odpowiedzi
Źródło: Instagram.com
d2yydzb

– Ostatnio odwoziłam moją córkę do szkoły i nagle powiedziała: "Jestem najbrzydszą dziewczynką, jaką znam". Zapytałam: "Co takiego?", a ona na to: "Tak, wyglądam jak chłopiec z długimi włosami" – zaczęła Pink. – Nic nie powiedziałam. Wróciłam do domu i zrobiłam dla niej prezentację w… Power Point. W prezentacji zamieściłam gwiazdy rocka i artystów, którzy żyją w zgodzie ze sobą, bawiąc się każdym dniem swojego życia i inspirują. Pojawili się na niej Michael Jackson, George Michael, Elton John i wielu innych – kontynuowała swoją opowieść piosenkarka.

Następnie artystka zapytała dziewczynkę, co sądzi o jej wyglądzie. – Odpowiedziała: "Jesteś piękna". Podziękowałam jej i dodałam, że ludzie robią sobie ze mnie żarty, mówią, że wyglądam jak chłopak, że moje ciało jest zbyt silne i umięśnione. Ale czy przez to zaczęłam zapuszczać włosy? "Nie, mamo" (odpowiedziała córka). Czy widzisz, żebym zmieniała swoje ciało? "Nie, mamo" (ponownie odpowiedziała dziewczynka). Czy bilety na moje koncerty wyprzedają się na całym świecie? "Tak, mamo" (potwierdziła 6-latka) – relacjonowała zgromadzonym Pink.

Zobacz też: Skąd bierze się presja na bycie idealną?

W ten wyjątkowy wieczór Pink stała na scenie, a jej córeczka z mężem przyglądali jej się z podziwem. Na koniec artystka powiedziała najważniejszą rzecz. – Nie my powinniśmy się zmieniać a ludzie, którzy nie potrafią dostrzec różnych rodzajów piękna. I tak też tłumaczyła to swojemu dziecku. Na pożeganie zawołała: – Do wszystkich artystów tutaj – dziękuję za to, jak bardzo jesteście inspirujący, dziękuję za to, że jesteście sobą. A ty, moja kochana dziewczynko, jesteś przepiękna. Kocham cię!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2yydzb

Podziel się opinią

Share
d2yydzb
d2yydzb