GwiazdyJoanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie ze studniówki. "Czas się dla ciebie zatrzymał"

Joanna Jabłczyńska pokazała zdjęcie ze studniówki. "Czas się dla ciebie zatrzymał"

Joanna Jabłczyńska obecnie
Joanna Jabłczyńska obecnie

28.04.2022 17:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Jabłczyńska jest nie tylko doświadczoną aktorką, ale i prawniczką. Ostatnio podzieliła się z internautami sentymentalnym zdjęciem sprzed rozpoczęcia studiów. "Zdjęć z matury nie posiadam, ale wpadły w me ręce te ze studniówki" - napisała na Instagramie.

Joanna Jabłczyńska z pracą przed kamerą związana jest od dziecka. Jako ośmiolatka została członkinią zespołu Fasolki. Z grupą tą pojawiała się nie tylko na licznych festiwalach muzycznych, ale także na nagraniach telewizyjnych. Jeszcze jako nastolatka została gwiazdą seriali Klan" oraz "Trzy szalone lata", zaś od 2003 r. nieustannie występuje w "Na Wspólnej".

Aktorka i prawniczka

Poza karierą w telewizji aktorka skupia się również na rozwoju innej ścieżki zawodowej. Joanna Jabłczyńska jest z wykształcenia prawnikiem, a dokładniej radcą prawnym i od trzech lat prowadzi w Warszawie własną kancelarię sygnowaną swoim nazwiskiem. "Z racji posiadania nadprogramowej energii, łączę zawód radcy prawnego z zawodem aktorki i sportową pasją" - czytamy na jej oficjalnej stronie internetowej.

Studniówka Joanny Jabłczyńskiej

Nie podlega wątpliwościom, że Jabłczyńska od najmłodszych lat była nie tylko bardzo dobrą aktorką, ale także skrupulatną uczennicą. Ostatnio gwiazda postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem, które zostało wykonane przed podjęciem przez nią studiów na wydziale prawa. "Mam tu tegorocznych maturzystów? Zdjęć z matury nie posiadam, ale wpadły w me ręce te ze studniówki. Trzymam mocno kciuki za wasze egzaminy" - gwiazda serialu "Na Wspólnej" napisała na Instagramie pod fotografią sprzed niemal 20. lat.

Spoglądając na zdjęcie młodziutkiej aktorki, aż trudno nie zwrócić uwagi na fakt, że Jabłczyńska niemal w ogóle się nie zmieniła. "Myślałem, że to aktualne zdjęcie", "Ślicznie. A to przypadkiem nie jest zdjęcie z tego roku?", "Wow, nic się nie zmieniłaś. Czas się dla ciebie zatrzymał" - zgodnie przyznają zachwyceni internauci. Zresztą, zobaczcie sami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)