Blisko ludziJoanna Koroniewska pokazała komentarze z pogróżkami. Jest oburzona tym, co piszą hejterzy

Joanna Koroniewska pokazała komentarze z pogróżkami. Jest oburzona tym, co piszą hejterzy

Joanna Koroniewska pokazała komentarze z pogróżkami. Jest oburzona tym, co piszą hejterzy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
05.04.2020 12:06, aktualizacja: 05.04.2020 17:49

Joanna Koroniewska pokazała fanom komentarz od agresywnego hejtera. "Mam wrażenie, że część z plujących jadem ludzi jest po prostu głęboko nieszczęśliwa".

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie screen wiadomości od hejtera. W mocnym wpisie zdradziła, co myśli na temat agresywnej osoby, która zaczęła ją obrażać.

Joanna Koroniewska odpowiada na komentarz hejtera

Joanna Koroniewska przyznała, że zauważyła, iż wszyscy są rozdrażnieni epidemią koronawirusa, a w tak trudnej sytuacji nie radzą sobie z emocjami. Nie jest jednak w stanie pojąć bezpodstawnej agresji, która ma miejsce w komentarzach pod jej postami.

"Nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą na czyjeś konta, plują jadem i wychodzą. Albo piszą w komentarzach takie rzeczy. Nie rozumiem też, jak można nawoływać do nienawiści. Za co?! Za żart? Za śmiech?! Najlepiej siedzieć zamkniętym w swoich czterech ścianach i krytykować wszystko i wszystkich wokół" – pisała przejęta.

"To dopiero słabe. Hejt, za co?!! Za to, że każdy na swój sposób próbuje przetrwać ten ciężki czas?! Sorry, ale ja nie wysiądę z mojego pociągu. Mam wrażenie, że część z plujących jadem ludzi jest po prostu głęboko nieszczęśliwa. Pewnie samotna. Albo chcą po prostu sami zaistnieć. Bardzo im współczuję" – stwierdziła aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl