GwiazdyJoanna Krupa: Nigdy nie kochałabym się przed kamerami

Joanna Krupa: Nigdy nie kochałabym się przed kamerami

Joanna Krupa: Nigdy nie kochałabym się przed kamerami
Źródło zdjęć: © Eastnews
Katarzyna Gruszczyńska
08.08.2015 16:16, aktualizacja: 08.08.2015 16:53

Joanna Krupa - modelka, aktorka i osobowość telewizyjna mówi o tym, co sądzi o pozowaniu nago i o uprawianiu seksu przed kamerami w programach typu reality shows. Celebrytka zdradza też, czy ma kompleksy.

Joanna Krupa - modelka, aktorka i osobowość telewizyjna mówi o tym, co sądzi o pozowaniu nago i o uprawianiu seksu przed kamerami w programach typu reality shows. Celebrytka zdradza też, czy ma kompleksy.

WP: : W ostatnim czasie coraz więcej amerykańskich aktorek protestuje przeciwko nierównym gażom dla kobiet i mężczyzn. Dla przykładu Amy Adams i Jennifer Lawrence otrzymały dużo niższe wynagrodzenie za film pt. „American Hustle” niż ich koledzy po fachu. Czy doświadczyła pani takich nierówności w Polsce lub Ameryce?

- Mówiąc szczerze nie przywiązuję wagi do tego, ile zarabiają inni. Skupiam się na mojej pracy i na tym, ile pieniędzy chciałabym za nią otrzymać. Dlatego nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak różnią się gaże znanych kobiet i mężczyzn.

WP: : Wzięła pani udział w wielu odważnych sesjach zdjęciowych. Czy nagość panią ogranicza, a może jest czymś zupełnie naturalnym?

- Uważam, że ludzkie ciało jest piękne. Wszyscy urodziliśmy się bez ubrań i nie ma niczego złego w pozowaniu nago. Dwukrotnie wystąpiłam w roli gwiazdy amerykańskiej wersji magazynu „Playboy” – w 2005 i 2009 roku. Jestem z tych sesji bardzo dumna, ponieważ pomogły mi w karierze i podczas promocji moich projektów. Dzięki temu wiele drzwi w Stanach Zjednoczonych stanęło przede mną otworem.

Trzykrotnie pozowałam również, by wesprzeć organizację PETA (jej działacze walczą o prawa zwierząt – przyp. red.). Raz rozebrałam się, by zaprotestować przeciwko noszeniu futer. Wsparłam też program „Angels For Animal Rescue”. Najnowsza kampania, w którą się zaangażowałam, będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku.

WP: : Została pani uznana w wielu rankingach za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Czy mimo to ma pani kompleksy i czasami nie może patrzeć na swoje odbicie w lustrze?

- Czasami też nie czuję się dobrze w swojej skórze. Budzę się rano, widzę, że mam opuchliznę pod oczami, moja cera nie wygląda idealnie. Martwię się, czy ostre światło nie obnaży mojego cellulitu. Nie ma ludzi idealnych.

WP: : Była pani gościem w talk-show „Brody o seksie” i powiedziała, że najchętniej kochałaby się dwa razy dziennie. Czy marzenia się spełniają?

- Nie powiem, jak często uprawiam seks, ale muszę przyznać, że chciałabym mieć okazję, by częściej oddawać się cielesnym przyjemnościom.

WP: : Co sądzi pani o uprawianiu seksu przez uczestników programów typu reality shows?

- Nigdy nie kochałabym się przed kamerami, ponieważ uważam, że to niewłaściwe. Oczywiście, możesz zachowywać się seksownie, gdy jesteś tam z mężem, ale pewnych granic lepiej nie przekraczać. Choć znając mnie, można przywołać powiedzenie: nigdy nie mów nigdy (śmiech).

Rozmawiała Katarzyna Gruszczyńska/(kg)/(mtr), WP Kobieta

Joanna Krupa - modelka, aktorka i osobowość telewizyjna, którą jesienią br. ponownie zobaczymy w „Top Model", będzie gościem specjalnym w talk-show Brody’ego Jennera „Brody o seksie”. Odsłoni pikantne szczegóły ze swojego życia prywatnego, a także weźmie udział w dyskusji na temat seksu i związanych z nim problemów, jakimi dzielą się osoby szukające pomocy u Brody’ego Jennera. Emisja odcinka w sobotę, 8 sierpnia 2015 roku o godzinie 23 na kanale E! Entertainment.