Trwa ładowanie...

Joanna Krupa o aferze z Edytą Górniak. Modelka przyjaźni się z piosenkarką

Nie milkną echa kontrowersyjnej wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii. Sceptyczne nastawienie divy zostało skrytykowane przez wielu jej kolegów po fachu oraz lekarzy. Teraz głos zabrała Joanna Krupa.

Share
Edyta Górniak i Joanna Krupa
Edyta Górniak i Joanna KrupaŹródło: ONS
da18ado

Kilka tygodni temu Edyta Górniak pokusiła się zorganizować wideo spotkanie ze swoimi obserwatorami. Podczas trzygodzinnej transmisji na żywo odpowiadała na pytania fanów oraz dzieliła się swoją opinią na temat pandemii.

Już od dłuższego czasu piosenkarka dawała znać, że nie wierzy w istnienie wirusa, ale podczas pamiętnego live'a poszła o krok dalej i zasugerowała, że w szpitalach leżą statyści.

Te słowa wywołały powszechne oburzeni, a na Edytę Górniak spadła lawina krytyki ze strony lekarzy. Aby zagasić medialny pożar, diva postanowiła ogłosić, że jej wypowiedź została nadinterpretowana.

da18ado

Jednak zapis wystąpienia Edyty Górniak cały czas krąży po sieci i wielu osób wciąż postrzega słowa znanej gwiazdy jako bardzo krzywdzące. Do tego grona zalicza się również sporo innych celebrytów.

Joanna Krupa, która przyjaźni się z wokalistką, przyznała, że nie miała okazji zapoznać się z wypowiedziami swojej koleżanki, ale podkreśliła, że darzy ją szacunkiem. "Ja Edytę znam z innej strony, jak z moją córeczką była. Nie mogę skomentować, bo nie wiem i nie oglądałam jej filmów i wypowiedzi, ale mam szacunek dla Edyty i zobaczymy. Tak naprawdę nie miałam z nią kontaktu przez kilka miesięcy" - wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Dr Anna Parzyńska chce nadal pomagać kobietom. Ginekolog mówi, jaki ma pomysł na obejście wyroku TK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
da18ado

Podziel się opinią

Share
da18ado
da18ado