GwiazdyJoanna Liszowska bez makijażu. Aktorka zachwyca w takiej wersji

Joanna Liszowska bez makijażu. Aktorka zachwyca w takiej wersji

Joanna Liszowska tęskni za latem
Joanna Liszowska tęskni za latem

22.09.2021 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Liszowska jest obecna w show-biznesie od dawna, ale długo stroniła od mediów społecznościowych. Gdy w końcu założyła profil na Instagramie, szybko zebrała się pokaźna grupka fanów, która chętnie przegląda wszystkie wpisy.

Joanna Liszowska pochodzi z Krakowa i swoją przygodę z aktorstwem zaczynała właśnie tam. Debiut w Teatrze Wielkim sprawił, że szybko zaczęły pojawiać się kolejne propozycje, a po latach Liszowska podbiła również tzw. mały ekran.

Najpierw grała m.in. w serialu "Szpital na perypetiach" oraz w "M jak Miłość", a od 2007 roku związana jest z telewizją Polsat i serialem "Przyjaciółki", gdzie wciela się w postać zabawnej fryzjerki Patrycji.

Prywatnie przeszła przez wiele zawirowań. W 2009 roku związała się ze szwedzkim przedsiębiorcą i milionerem Olą Serneke, dla którego przeprowadziła się do jego ojczyzny. Para wzięła ślub w 2010 roku i ma dwie córki - Emmę i Stellę.

Niestety szczęście nie trwało długo. W 2018 roku para się rozwiodła.

Tryska pozytywną energią

Na szczęście Joanna Liszowska trudny okres ma już za sobą i znowu tryska energią. Właśnie opublikowała swoje archiwalne zdjęcie znad morza i przesłała fanom pozytywną energię. "Powrócę tam, gdzie szum fal! Na razie tylko w myślach. Słoneczny uśmiech Wam posyłam!" - Napisała, dając wyraźnie do zrozumienia, że tęskni już za latem i słońcem.

W komentarzach nie brakuje pozytywnych i miłych komentarzy. Fani zachwycają się aktorką w naturalnym wydaniu bez makijażu. "Więcej niż 17 lat bym Ci na tym zdjęciu nie dała" - czytamy. Z kolei inna internautka pomyliła ją z inną znaną gwiazdą. "A ja przez chwile myślałam ze to Magda Molek" - zażartowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)