Trwa ładowanie...
d3r8kg0

Joanna Mucha pokazała młodszego syna. Krzysztof jest bardzo przystojny

Joanna Mucha pochwaliła się jednym ze swoich dwóch synów, 19-letnim Krzysztofem. Po rozwodzie rodziców sprawują oni opiekę naprzemienną. Mama dba zaś o bliskie relacje w rodzinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Mucha jest mamą dwóch dorosłych już synów
Joanna Mucha jest mamą dwóch dorosłych już synów (Forum)
d3r8kg0

W 2011 r. posłanka PO Joanna Mucha wzięła rozwód z mężem Andrzejem. Para przez jakiś czas była w separacji – ona mieszkała i pracowała w Warszawie, on i ich synowie byli w Lublinie. Zgodnie z ustaleniami, po rozwodzie sprawują opiekę naprzemienną.

Stanisław miał wtedy 15 lat, a Krzysztof – 11. Joanna Mucha spędzała z nimi każdą wolną chwilę, nie raz pokazując się z nimi publicznie. Nigdy nie ukrywała, jak jest dumna ze swoim dzieci. Mimo że ułożyła sobie życie u boku nowego partnera, synowie pozostali dla niej priorytetem.

Na profilu instagramowym posłanki pojawiło się ostatnio zdjęcie z jednym z nich. to 19-letni Krzysztof. Niedawno dumna mama chwaliła się jego studniówką. Fotografie i filmik podpisała czule "Kyluś".

19-latek jest podobny do swojej mamy, która należy do najpiękniejszych polityczek w Sejmie. Z jej profilu na Instagramie można dowiedzieć się, że Krzysztof ma dziewczynę.

d3r8kg0

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3r8kg0

Podziel się opinią

Share
d3r8kg0
d3r8kg0