Trwa ładowanie...
d3vuveh

Julia Kamińska skomentowała doniesienia o ciąży

Julia Kamińska od 6 lat związana jest z partnerem, którego poznała na planie serialu. Niedawno media obiegła informacja, że młoda aktorka może być w ciąży. Sama zainteresowana postanowiła to w końcu skomentować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Kamińska na jednej z imprez branżowych
Julia Kamińska na jednej z imprez branżowych (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d3vuveh

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Julia Kamińska od kilku lat jest związana ze scenarzystą Piotrem Jaskiem, który jest od niej starszy o 20 lat. Choć zdarzają się im wyjścia na czerwony dywan i wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, para stara się chronić swoją prywatność. Tym razem Kamińska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła reporterce JastrząbPost, czy plotki o ciąży są prawdziwe.

- Dzisiaj nie. Ale myślę, że kiedyś tak - powiedziała aktorka.

d3vuveh

Julia Kamińska i ciąża

Gdy została zapytana o to, czy wkrótce zobaczymy ją w ciąży, Kamińska przyznała, że póki co krępuje ją rozmowa na ten temat.

- To jest bardzo, bardzo prywatne pytanie i nie wiem, czy chcę tak o tym opowiadać - powiedziała w rozmowie z tym samym portalem.- Czuję się skrępowana faktem, że nagle wszyscy zaczęli pisać, że ja planuję dziecko, a ja o tym nie mówiłam. Więc nie wiem skąd ten news. Myślę, że gdyby tak się zadziało w moim życiu, że zostałabym mamą, to byłabym bardzo, bardzo szczęśliwa - dodała.

d3vuveh

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d3vuveh

Podziel się opinią

Share

d3vuveh

d3vuveh